Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Sivil Toplum Kuruluşları arası dayanışma örneği

Sivil Toplum Kuruluşları arası dayanışma örneği

Sivil toplum kuruluşlarının arasındaki birlik, beraberlik ve dayanışmanın güzel bir örneği önceki gün verildi.

Giriş Tarihi: 6 Mayıs 2013 Pazartesi 08:53
Sivil Toplum Kuruluşları arası dayanışma örneği

Bu doğrultuda önceki gün Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun ve Başkan yardımcısı Eyüp Hancıoğlu ile birlikte Şanlıurfa Memur-sen şubesini ziyaret etti. Ziyarette Memur-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı Mahmut Atçı tarafından karşılanan Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun ve Başkan yardımcısı Eyüp Hancıoğlu ile birlikte Şanlıurfa’nın öncelikle açılım konusu olmak üzere toplumsal konuları ele alındı.

Daha sonra üyelerine Maşuk bölgesinde Memur-sen üyelerine yapılmakta olan konutlar hakkında bilgi veren Memur-sen başkanı Mahmut Atçı “Sayın Mehmet Altun beye Sendikamıza yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. Sivil toplum kuruluşları arasında birlik, beraberlik ve dayanışmanın sağlanması için bu tür ziyaretler sürekli ve sık sık yapılmalı, Bakkallar ve Bayiler Odasının çalışmalarını takdirle takip ediyoruz ve kendilerini kutluyoruz. Yaklaşık 2 yıl önce başlattığımız Toplu konutlarımızın artık son aşamasına gelindi. Kur’alarımızda çekildi yakın zamanda üyelerimize teslim edilecektir. Ayrıca konut alamayan üyelerimizin konut ihtiyacını karşılamak için Toki idaresi ile görüşmelerimiz devam etmektedir.

 

İmkan olursa ek konut yaptırmayı düşünüyoruz” dedi. Daha sonra bir açıklama yapan Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun “Ben de Sayın Mahmut Atçı başkanımı ve yönetim kurulunu başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Gerçekten de üyelerine çok güzel hizmetler veriyorlar. Başarılı çalışmalarını devamını diliyorum ve bize gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com