Advert
Advert
Advert

Sivil Toplum Kuruluşları arası dayanışma örneği

Sivil toplum kuruluşlarının arasındaki birlik, beraberlik ve dayanışmanın güzel bir örneği önceki gün verildi.

Sivil Toplum Kuruluşları arası dayanışma örneği
Sivil Toplum Kuruluşları arası dayanışma örneği

Bu doğrultuda önceki gün Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun ve Başkan yardımcısı Eyüp Hancıoğlu ile birlikte Şanlıurfa Memur-sen şubesini ziyaret etti. Ziyarette Memur-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı Mahmut Atçı tarafından karşılanan Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun ve Başkan yardımcısı Eyüp Hancıoğlu ile birlikte Şanlıurfa’nın öncelikle açılım konusu olmak üzere toplumsal konuları ele alındı.

Daha sonra üyelerine Maşuk bölgesinde Memur-sen üyelerine yapılmakta olan konutlar hakkında bilgi veren Memur-sen başkanı Mahmut Atçı “Sayın Mehmet Altun beye Sendikamıza yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. Sivil toplum kuruluşları arasında birlik, beraberlik ve dayanışmanın sağlanması için bu tür ziyaretler sürekli ve sık sık yapılmalı, Bakkallar ve Bayiler Odasının çalışmalarını takdirle takip ediyoruz ve kendilerini kutluyoruz. Yaklaşık 2 yıl önce başlattığımız Toplu konutlarımızın artık son aşamasına gelindi. Kur’alarımızda çekildi yakın zamanda üyelerimize teslim edilecektir. Ayrıca konut alamayan üyelerimizin konut ihtiyacını karşılamak için Toki idaresi ile görüşmelerimiz devam etmektedir.

 

İmkan olursa ek konut yaptırmayı düşünüyoruz” dedi. Daha sonra bir açıklama yapan Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun “Ben de Sayın Mahmut Atçı başkanımı ve yönetim kurulunu başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Gerçekten de üyelerine çok güzel hizmetler veriyorlar. Başarılı çalışmalarını devamını diliyorum ve bize gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu