Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye Sivil Cuma Lakaytlıkları

Sivil Cuma Lakaytlıkları

Giriş Tarihi: 11 Haziran 2011 Cumartesi 15:20
Sivil Cuma Lakaytlıkları

 

Bir süredir “Cuma namazlarını” sivil Cuma namazı adı altında ayrı kılan ve bu namazlarda Kürtçe ezan okuyan BDP’lilerin namazla dalga geçtikleri ve kimilerinin de namaz kılmadıkları öğrenildi.

Bir kısım BDP’linin namaz kılıyormuş gibi yapıp namaz kılmadıkları, namazla dalga geçtikleri, namazdayken birbirleriyle sohbet ettikleri ve hatta sigara içtikleri ortaya çıktı.

Görüntüler BDP’lilerin sivil Cuma namazından…

Bu görüntülere biraz dikkatli baktığınızda arkada bulunan kişilerin namaz kılmadıkları, namazda kalkıp dolaştıkları, birbiriyle şakalaştıkları görülüyor.

Görüntülerde kırmızı kazaklı genç, namaz devam ederken ayakkabısını giyiyor ve namazı bırakıyor.

Daha gerideki iki kişinin yaptıkları ise daha vahim. Birbirleriyle konuşan, şakalaşan bu iki kişiden birisi cebinden sigara paketini çıkarıyor ve arkadaşına bir sigara veriyor. Sonra bu kişiler namaz devam ederken sigaralarını yakıyor. Bu arada imam selam veriyor ve bu kişiler namazdayken yaktıkları sigaralarını tellendire tellendire cumayı da “kılmanın” rahatlığıyla kalkıp gidiyorlar.

İşte BDP’nin sivil Cuma namazları…

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com