Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Siverek'te torba yasa bilgilendirme toplantısı yapıldı

Siverek'te torba yasa bilgilendirme toplantısı yapıldı

Siverek Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü ve Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı işbirliği ile bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Giriş Tarihi: 7 Kasım 2014 Cuma 09:09
Siverek'te torba yasa bilgilendirme toplantısı yapıldı

Siverek Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü ve Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı işbirliği ile, Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda, ilçe SGK Müdürü Yurdaer Tecir’in katıldığı bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Yapılan toplantıda 6552 sayılı Torba Yasa Kanunun hangi borçları kapsadığı, yapılandırmanın neler kazandırdığı, avantajları, ödeme ve taksit seçenekleri, nasıl ödenmesi gerektiği gibi konular hakkında detaylı bilgiler verildi.

Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Serdal Bucak yaptığı açıklamada, toplantının amacının yapılandırmayla sağlanan kolaylıklardan, olabildiğince tüm vatandaşların haberdar olup faydalanması olduğunu kaydetti. Bucak, Siverek Ticaret ve Sanayi Odası kapsamında bulunan borç yapılandırmalarıyla ilgili olarak  ta üyelerine cep telefonu ile toplu mesaj ve posta yoluyla ulaşıldığını bildirdi.

Toplantı hakkında detaylı bilgileri bir slayt eşliğinde anlatan Yurdaer Tecir, katılımcıların sorularını yanıtlarken, katılımcılara daha iyi bilgilenme adına broşür dağıtıldığını ve bu konuda gerek sivil toplum kuruluşlarına ve gerekse de mali müşavir ve muhasebecilerine bilgilendirme adına, gerekli özeni göstermeleri konusunda rica bulunup, tüm katılımcılara ve işbirliği için Siverek Ticaret ve Sanayi Odasına işbirliği için teşekkürlerini sundu.   (Abdurahman Uğurlu-İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'deki saldırının emrini o terörist vermiş

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com