Advert
Advert
Advert

Siverekliler, Büyükşehir'in İftar Davetinde Buluştu

Ramazan programını kent merkezinde olduğu gibi ilçelerde sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Sivereklileri aynı sofrada buluşturdu. Siverek Ağaçhan Parkta düzenlenen iftar programına vatandaşlar yoğun katılım gösterdi.

Siverekliler, Büyükşehir'in İftar Davetinde Buluştu
Siverekliler, Büyükşehir'in İftar Davetinde Buluştu admin

 

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeğine; Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye meclis üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı İlhan Çelik ve vatandaş katıldı.

Büyükşehir olarak Ramazan'ı halka meydanlarda yaşadıklarını belirten Başkan Çiftçi: "Büyükşehir Belediyesi olarak ilçe belediyelerimizle birlikte halkımızla meydanlarda, parkta, sokakta düzenlenen iftarlarda bir araya geliyoruz. Ramazan ayının güzel yönlerinden biri de bir araya gelmektir. Paylaşmaktır. Kardeşliğimizi pekiştirmektir. Esnafıyla, genciyle, yaşlısıyla, kadınıyla, çocuğuyla bir araya gelmektir. Bu iftarda bir araya gelen Siverekli kardeşlerime teşekkür ediyorum" diyerek Sivereklilere teşekkür etti. 

Büyükşehir Belediyesinin Siverek'te düzenlediği iftar davetinden dolayı Başkan Nihat Çiftçi'ye teşekkür eden Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz: "Bir arada iftar ettik. Siverekli hemşerilerim ilgi gösterdi. Bende Siverekliler adına şükranlarımı sunuyorum. Maneviyat dolu bir iftar yaşadık" dedi. 

Mobil Mutfak Hizmet Aracı ile hazırlanan Büyükşehir Belediyesi'nin iftarına binlerce kişi katılarak Ramazan ayının manevi havasını yaşadı. İlahi dinletisi maneviyat dolu Ramazan programı yaşayan Siverekliler, gerek hizmetlerden dolayı gerekse etkinliklerden dolayı Büyükşehir Belediyesi Başkanı Nihat Çiftçi ve ekibine teşekkür etti. 

İlhan Çelik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nı (YKS) mercek altına aldı
Erdoğan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nı (YKS) mercek altına aldı
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması