Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Siverek'in İl olması için Gençlikten Destek

Siverek'in İl olması için Gençlikten Destek

Giriş Tarihi: 23 Mayıs 2011 Pazartesi 16:26
Siverek'in İl olması için Gençlikten  Destek


 
 
Türkiye Gençlik Konfederasyonunun '' Güneydoğu Bölge Başkanlığı'' Siverek'te açılıyor. Siverek'te açılacak olan Bölge Başkanlığı,hem Siverek'in il olması için de bir destek olarak açıklandı.
 
Türkiye Gençlik Konfederasyonu Basın ve Medya Başkanlığından yapılan açıklama da ,Türkiye Gençlik Konfederasyonunun '' Güneydoğu Bölge Başkanlığı'' Siverek'te açılacağı belirtildi. Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Türkiye Gençlik Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Barış Durak,konfederasyon olarak Güneydoğu'da bir çok ilde teşkilatlanmaya gittiklerini,Mardin,Diyarbakır,Adıyaman,Şırnak,Hakkari,Siirt,Van'da il başkanlıklarınının açılacağını belirtti. Durak '' Güneydoğu Bölge Başkanlığını Siverek'te açıyoruz. Gençliği tek çatı altında toplamayı hedef bilerek yola çıktık. Tüm gençliği konfederasyona davet ediyoruz'' dedi.
 
SİVEREK'E İL DESTEĞİ
 
 
Yıllardan beridir il olmayı bekleyen ve nüfusu,sanayisi ve diğer yönleri ile il olmayı hak eden Siverek için bir destekte Türkiye Gençlik Konfederasyonundan geldi. Türkiye Gençlik Konfederasyonu Siverek'in artık il olması gerektiğini,nüfusunun bir çok ilden fazla olduğunu ve hükümetin il olacak ilçelerin en başında Siverek'in olması gerektiği belirtildi.  Siverek'in ekonomik, sosyal, kültürel, sanatsal anlamda da her zaman ön planda olduğu da vurgulandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com