Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Siverek'in İçme Suyu Projesi onaylandı

Siverek'in İçme Suyu Projesi onaylandı

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesine ek 4 milyon metreküp içme suyu sağlayacak olan İçme Suyu İsale Hattı Projesinin yapım işinin kamulaştırma işlemleri için, Orman ve Su İşleri Bakanlığına sunulan rapor imzalandı.

Giriş Tarihi: 11 Kasım 2015 Çarşamba 08:56
Siverek'in İçme Suyu Projesi onaylandı

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) tarafından inşa edilecek Siverek İçme Suyu İsale Hattı Projesi’nin kamulaştırma işlemlerinin yapılabilmesi maksadıyla, gerekli kamu yararı kararı için düzenlenen olur raporu, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu tarafından imzalandı.

Eroğlu’nun hazırlanan olur raporu imzalamasıyla birlikte,  Şanlıurfa- Siverek İçme Suyu İsale Hattı Proje Yapımı işinin kamulaştırma işlemlerine başlanacağı belirtildi.

Buna göre Siverek İçme Suyu İsale Hattı Projesi’nin inşaat sahasında kalan taşınmazlar kamulaştırılacak ve tesis en kısa zamanda tamamlanarak hizmete açılacak.

Proje tamamlandığında Siverek’in içme suyu ihtiyacının yıllık yaklaşık 4 milyon metreküp arıtılarak karşılanmış olacağı belirtildi.  (Osman Gülebak-İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Arazi sorununu Ankara’ya taşıdılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com