Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Siverek SYDV 15 personel alacak

Siverek SYDV 15 personel alacak

Siverek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) 15 daimi sözleşmeli personel alacak.

Giriş Tarihi: 28 Haziran 2015 Pazar 12:04
Siverek SYDV 15 personel alacak

Siverek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı`na (SYDV), Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fonu tarafından yürürlüğe konulan karar gereği 15 daimi sözleşmeli personel alacak.

Siverek Kaymakamlığı’ndan yapılan duyuruda,  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fonu Kurulunca 16.02.2012 tarih ve 2012/1 sayılı kararı ile yürürlüğe konulan Vakıflarda çalışacak personelin niteliklerini belirleyen “SYDV Personel Norm Kadro Standartları, Nitelikleri, Özlük Hakları ve Çalışma Şartlarına İlişkin Esaslar” ve 4857 sayılı İş Yasası uyarınca, Siverek  İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına aşağıda belirtilen nitelikte ve sayıda daimi sözleşmeli personel alınacaktır.” denildi.

Siverek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na alınacak personelin, 10 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi ile 5 büro görevlisinden oluşacağı belirtildi.  

Siverek Kaymakamlığı’nın duyurusunda, “Adaylar başvurularını http://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Giris.aspx  adresinden yapabilecekler. Bu tarihten (29.06.2015-06.07.2015) sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacak olup, evrak teslim tarihi 07.07 2015 -09.07.2015 tarihleri arasındadır. Sözlü sınav şeklinde mülakat, 20-22 Temmuz 2015 tarihlerinde yapılacaktır.” İfadelerine yer verildi.

Başvurular ile ilgili genel ve özel şartlara Siverek Kaymakamlığı’nın www.siverek.gov.tr  adresinden ulaşılabilecek.  (İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Eyyübiye Yenice'de yolu trafiğe kapattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com