Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Siverek il olmayı çoktan hak etti

Siverek il olmayı çoktan hak etti

Giriş Tarihi: 18 Eylül 2010 Cumartesi 12:08
Siverek il olmayı çoktan hak etti

Uzun yıllardan beri il olmayı bekleyen Siverek, Anayasa değişikliği halk oylamasında sandık başına giderek yüzde 94,6 evet oyu verip hem daha fazla özgürlük istedi, hem de il olma düşüncesini tekrar gündeme getirdi.

12 Eylül 2010 günü yapılan Referanduma Siverek seçmenlerinin gösterdiği ilgi sonucu yüzde 94.6 Evet oyu vererek AK Parti İl teşkilatını sevindirdi. Sivereklilerin referandumda gösterdikleri ilgiden memnun olduklarını belirten AK Parti İl Teşkilatı Siverek ilçe Koordinatör Yardımcısı Abdülkadir Karacabey, Şanlıurfamızın nüfus bakımından en büyüğü olan Siverek ilçemiz il olmayı çoktan hak etmiştir. Her seçimde de iktidardan ve doğrudan yana oyunu kullanan Siverekli hemşehrilerimiz, referandumda da milletimizin menfaati doğrultusunda oy kullanmış ve yüzde 94.6 Evet oyu vermiştir. Hemşehrilerimizin gösterdiği ilgiden dolayı herkese teşekkür ediyoruz dedi. Karacabey, AK Parti İl teşkilatının kendisine verdiği görevi Siverekli hemşehrilerinin de desteğiyle yüzünün akıyla yerine getirdiğini, çalışmalarda vatandaşların Başbakan Recep Tayip Erdoğana aşırı sevgi gösterdiklerini ve başarıda Başbakana olan sevginin de etkili olduğunu söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HARRAN İLAHİYAT 30. YILINDA

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com