Advert
Advert
Advert

SİTE TOPLANTISI MİTİNGE DÖNÜŞTÜ

AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi’nin katıldığı site toplantısı yüzlerce kişinin katılımı ile mitinge dönüştü.

SİTE TOPLANTISI MİTİNGE DÖNÜŞTÜ
SİTE TOPLANTISI MİTİNGE DÖNÜŞTÜ


Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi’nin her gittiği programda Karaköprü’lülerin yoğun ilgi ve sevgisi ile karşılanarak destek veriyorlar. Karaköprü, Karşıyaka mahallesinde bulunan kumru sitesinde AK Parti Karaköprü Belediye Meclis Üyesi Adayı Vildan Gönüllü Çelik tarafından düzenlenen site toplantısı aşırı kalabalıktan cadde üzerinde yapılarak adeta mitinge dönüştü. Site toplantısına davet edilen Başkan Çiftçi, yüzlerce kişinin tezahüratı, alkışları arasında ilerleyen ve kendisini bekleyen büyük kalabalığa hitaben bir konuşma yaptı.

BAŞKAN ÇİFTÇİ, “2009’DA VERDİĞİMİZ SÖZLERİ YERİNE GETİRDİK”

Başkan Çiftçi, AK Partinin vizyonu ve düşüncesi tüm halkını kucaklamak, tüm Şanlıurfa’yı, Karaköprü’yü kucaklamaktır. Bizler bu ilke ile hareket ediyoruz. Biz 2009 seçimlerinde şu karşı alanda yaptığımız mitingde şunları söylemiştik Karaköprü’yü birlikte büyüteceğiz, sorunlarını ortadan kaldıracağız, her mahallemizin okulunu gerçekleştireceğiz dere ıslahını gerçekleştireceğiz her mahallemize semt pazarları yapacağız parklar yapacağız demiştik bugün o sözleri tutmanın gururu ve mutluluğu içerisindeyiz. Gecenin bu saatinde burada bekleyen hanım kardeşlerime, ağabeylerime, kardeşlerime teşekkür ediyorum Allah razı olsun, 30 Mart günü sandıkları patlatarak AK Partiyi çıkarmamız gerekiyor” dedi.

)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!