Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Sınır ihlali Güvenlik Toplantısında değerlendirildi

Sınır ihlali Güvenlik Toplantısında değerlendirildi

Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında Çankaya Köşkü'nde yapılan güvenlik toplantısında sınır bölgesinde her hangi bir ihlalin yaşanması durumunda atılacak adımların görüşüldü.

Giriş Tarihi: 6 Ekim 2015 Salı 12:28
Sınır ihlali Güvenlik Toplantısında değerlendirildi

Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında Çankaya Köşkü'nde yaklaşık 3 saat süren güvenlik toplantısı yapıldı.

Toplantının ardından yapılan yazılı açıklamada bundan sonra sınır bölgesinde her hangi bir ihlalin yaşanması durumunda atılacak adımların değerlendirileceği belirtilerek, “Toplantıda Suriye’de yaşanmakta olan gelişmeler, Türkiye-Suriye sınır bölgesindeki hava ihlalleri de dahil olmak üzere detaylı bir şekilde ele alınmıştır." denildi.

Açıklamanın devamında, “NATO Konseyi’nde yapılan görüşmeler ve sonrasında Türkiye ile dayanışma ifade eden açıklama memnuniyetle karşılanmıştır. Toplantıda Suriye ve Irak topraklarından ülkemize yönelen terör tehdidi ile yurt içinde sürdürülmekte olan terörle mücadele operasyonlarında gelinen son durum ayrıntılı bir şekilde görüşülmüştür. Vatandaşımızın güvenliğini sağlamak ve terör tehdidini bertaraf etmek için operasyonlar kararlılıkla devam ettirilecektir." ifadeleri kullanıldı.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'deki saldırının emrini o terörist vermiş

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com