Advert
Advert
Advert

Sinan Erdem raketlere açık

Sinan Erdem <font color=#3333FF>raketlere</font> açık
Sinan Erdem <font color=#3333FF>raketlere</font> açık
Tenis Federasyonu Başkanı Ayda Uluç, Türkiyenin gelecek yıl ev sahipliği yapacağı teniste WTA Sezon Sonu Şampiyonasının önceden belirtildiği gibi Sinan Erdem Spor Salonunda düzenleneceğini söyledi.

Türkiyede yapılacak 2012 Dünya Salon Atletizm Şampiyonasının daha önceden Sinan Erdem Spor Salonunda yapılmasının düşünülmesine karşın, 2010 Dünya Basketbol Şampiyonasının ardından salonun yeniden atletizme uygun hale getirilmesine ihtiyaç duyulması ve bunun da yüksek rakamlara ulaşacak olması nedeniyle yetkililer farklı arayışlara girdi.

Öte yandan aynı salonda gelecek yıl yapılması programlanan WTA Sezon Sonu Şampiyonasının durumu da spor kamuoyu tarafından merakla beklenirken, Tenis Federasyonu Başkanı Ayda Uluç, salonla ilgili her hangi bir endişelerinin olmadığını kaydetti.

Ayda Uluç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, söz konusu sorunun 2011 WTA Sezon Sonu Şampiyonasında yaşanmayacağını söyledi.

Uluç, Daha önce belirttiğimiz gibi WTA sezon sonu Şampiyonasını Sinan Erdem Spor Salonunda düzenleyeceğiz. Bu konuda herhangi bir sorun yaşamayacağımızı düşünmüyorum. Şampiyonaya yakın bir tarihte salonun sadece zeminini değiştireceğiz dedi.

WTA Sezon Sonu Şampiyonasının kesin olarak Sinan Erdem Spor Salonunda yapılmasıyla ilgili Gençlik ve Spor Genel Müdürü Yunus Akgül ile görüştüklerini kaydeden Uluç, Yunus Bey ile yaptığımız görüşmeler sonrasında şampiyonanın önceden belirtildiği gibi Sinan Erdem Spor Salonunda oynanacağının teyidini aldık. Türk tenis tarihinin en önemli organizasyonları arasında yer alacak olan bu şampiyona için ayrıca 2 tane antrenman salonu yapılacak. En son Katarın başkenti Dohada düzenlenen şampiyonaya Türkiye, 3 yıl süreyle ev sahipliği yapacak. Bu süre içindeki bütün müsabakalar da Sinan Erdem Spor Salonunda oynanacak diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
cemal     2015-05-09 iyi bir tespit ancak Urfalı genelde tercihini hep iktidardan yana yapar parti pek önem arz etmez.
Abdullah     2015-04-20 Kısa ancak çok şey ifade eden bir yazı....
Abdullah     2015-04-20 Kısa ancak çok şey ifade eden bir yazı....
Serhat Kaya     2015-04-18 Yazını okudum ama sanıyorum biraz daha genişte açarak yazman lazım. Aslında bir çok şeyi bilen birisin ama sanıyorum bazı şeyleri sadece dost çevresinde konuşurken buralarda daha az bilgi paylaşıyoruz. Sizin için demiyorum ama biz Urfa hakkında daha ayrıntılı şeyler istiyoruz. Genel tanımlamalarla bu iş olmuyor!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı