Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Siirt Üniversitesi Rektörlük Birimi yeni binasına taşındı

Siirt Üniversitesi Rektörlük Birimi yeni binasına taşındı

Siirt Üniversitesi Rektörlük Birimi yapımı tamamlanan yeni hizmet binası taşındı.

Giriş Tarihi: 6 Kasım 2015 Cuma 13:16
Siirt Üniversitesi Rektörlük Birimi yeni binasına taşındı

Siirt Üniversitesi Rektörlük Hizmet Binası tamamlandı. Üniversitenin Kezer Kampüsünde bulunan yeni binanın tamamlanması ile birlikte, birçok birim bu binada hizmet vermeye başladı.

Siirt Üniversitenin her geçen gün daha da geliştiğini belirten Rektör Prof. Dr. Murat Erman şunları söyledi: “Kasım ayı itibariyle Rektörlük Hizmet Binası Kezer Yerleşkemizdeki yeni binasına taşınmıştır. Bu çerçevede rektörlüğe bağlı sekiz daire başkanlığımız da eş zamanlı olarak Kezer Yerleşkemize taşındı.  Enstitü müdürleri ve döner sermaye işletme müdürü, uluslararası ilişkiler ofisi de yeni hizmet binasına taşındılar. Bundan sonra üniversitemizin alan yerleşkesi olarak Kezer Yerleşkesi, bu tür hizmetlerin yürütülmesi için ön plana çıkacaktır. Bununla birlikte merkez yerleşkemizdeki ön lisans programları ve Veteriner Fakültesi Sağlık Yüksekokulu birimlerimiz mevcut yerlerini korumaktadırlar.” dedi.

Yeni Kezer Yerleşkesinde birçok alanda hizmet sunduklarını belirten Erman, “Burada diş hekimi, diyetisyen, pratisyen ve psikologdan oluşan bir ekip öğrencilerimizin ve personellerimizin sağlık sorunlarına çözüm bulmaya çalışacaklar. Burada teşhis ve tedavi işlemleri yürütülecek. Kezer Yerleşkemizde önemli bir birim olan yeşil alan müdürlüğünü de merkezi araştırma laboratuarımızın yanına taşıdık.” diye konuştu.  (Muhammed Dayan - İLKHA)

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Süleymaniye mahallesi’nin trafik çilesi devam ediyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com