Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Siirt KOSGEB'ten 150 bin TL destek

Siirt KOSGEB'ten 150 bin TL destek

​KOSGEB Siirt Müdürlüğü tarafından açılan KOBİ proje destek programı ile işletmecilerin markalaşma ve kurumsallaşmaya yönelik yapacakları projelere 150 bin TL'ye kadar destek verileceği belirtildi.

Giriş Tarihi: 27 Ekim 2015 Salı 14:20
Siirt KOSGEB'ten 150 bin TL destek

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Siirt Müdürlüğü, çağrı esaslı olarak tekrar açılan KOBİ Proje destek programı ile ilgili Siirt OSB’deki işletmeleri ziyaret ederek markalaşma ve kurumsallaşmaya yönelik yapacakları projelere 150 bin TL’ye kadar destek verileceğini belirtti.

KOSGEB Müdürü Ömer Erkılıç yaptığı açıklamada, işletmelerin ekonomideki etkinliklerini attırılabilmesi ve piyasada uzun ömürlü olabilmeleri için rekabet güçlerini yükseltmeleri gerektiğini söyledi.

Erkılıç, “Günümüzde yaşanan hızlı değişimler ve yeni gelişmeler KOBİ’lerin fiyat ve kalite düşürme gibi klasik rekabet araçlarıyla rekabet edebilmek artık zorlaşmış bir durumdur. İşletmelerin rekabet güçlerini ve pazar paylarını arttırabilmesi için kurumsallaşmayı, marka yaratmayı hedeflemeleri gerekir. Teknoloji ve yenilikçiliği gündemlerine almaları gerekir. İşletmelerin kurumsallaşma ve markalaşmaları önemli bir durumdur. İşletmelerimizin markalaşma ve kurumsallaşmaya yönelik yapacakları projelere 150 Bin liraya kadar hibe destek verilecektir.” dedi.

Erkılıç, projeye 30 Kasım’a kadar başvurulabileceğini aktardı.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Turizm Çalıştayından ortak ses: Terörün ekmeğine yağ sürmeyeceğiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com