Advert
Advert
Advert

ŞİİR YARIŞMASI‏

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yenişehir Gençlik Merkezi sıra dışı etkinliklere imza atmaya devam ediyor.

ŞİİR YARIŞMASI‏
ŞİİR YARIŞMASI‏

  YGM, bünyesinde açmış olduğu kurslar ile yapmış olduğu etkinlik ve faaliyetlerin yanı sıra  zaman zaman değişik konuları gündeme taşıyor.
Geçen yıl ilkini düzenlemiş olduğu Şiir yarışmasının bu yıl ikincisini düzenliyor.”Vatan sevgisi” konulu Şiir yarışması 01 Kasım- 20 Aralık 2014 tarihleri arasını kapsıyor.
15-30 yaş aralığındaki gençlerin katılabileceği Şiir yarışmasında ilk üçe girenlere ödül verilecek, sonuçlar ise 26 Aralık 2014 tarihinde düzenlenecek olan Kültür ve Sanat gecesinde açıklanacak.
                Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Abdullah CANBEYLİ; “Bilindiği üzere Gençlik merkezleri,  gençlere yönelik faaliyet ve etkinlikler yapmak, gençlerin fikir ve düşüncelerine önem vererek, onların bilgi ve becerilerini keşfetmeyi amaçlar. Bizde şiirsel yanlarını ön plana çıkarmak istedik.” Dedi
                Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Ertuğrul YILDIZ  ise:” Düzenlenen bu şiir yarışması ile gençlerimizin değişik yönlerini keşfetmeyi amaçlıyoruz. Vatan sevgisini dile getirerek şiir yazacak olmaları ayrıca  bir anlam taşıyacak. Herkesi  bu yarışmaya katılamaya çağırıyorum” Diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu