Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Şıhanlıoğlu seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Şıhanlıoğlu seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Giriş Tarihi: 4 Haziran 2011 Cumartesi 13:50
Şıhanlıoğlu seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Şanlıurfalılar Bağımsız Milletvekili adayı Av.Z.Fatih Şıhanlıoğlu seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

“Şanlıurfa ve Viranşehir’e hayırlı olacak”

– Bir süreden beri Mersin’de Hukuk Bürosu olan Av.Zeynel Fatih Şıhanlıoğlu, adaylık başvurusunu yapıp aile çevresinde büyüklerini ziyaret ettikten sonra seçim çalışmalarını aralıksız sürdürerek, son güne kadar durmadan çalışacağını, seçildikten sonra da hiç durmayacağını ve memleketi ve hemşehrileri için çalışacağını söyledi.

Av. Şıhanlıoğlu’na her gittiği yerde sevenleri, “Fatih Meclise” diyerek sevgi gösterisinde bulunuyorlar.

Hayırlı hizmetlere vesile olabilmek için aday olduğunu ve o günden beri aralıksız çalıştığını açıklayan Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili adayı için seçim çalışmalarını sürdüren Şanlıurfalılar, 12 Haziran seçimleri sonrasında artık kendilerini en iyi şekilde temsil edebilecek bir Vekilleri olacağını söylüyor.

Av.Zeynel Fatih Şıhanlıoğlu’nun bağımsız olarak Milletvekili adaylığı için başvuru yapmasının ardından sıkı bir çalışma içersine girdiğini belirten Şıhanlıoğlu ailesi ve sevenleri, “12 Haziran seçimleri sonrasında sadece bizim değil Şanlıurfalı herkesin TBMM’de bizden bir Vekilimiz olacak. Zaten başarılı bir Avukat olan Zeynel Fatih Şıhanlıoğlu, vekilimiz olarak bizi en iyi şekilde temsil edecektir” dediler.

Sevenlerinin “Fatih Meclise” sloganları ile sürekli moral verdiği ve Şanlıurfa’mızın bütün ilçelerini TBMM’ne taşımak için Milletvekili adayı olduğunu belirten Avukat Z.Fatih Şıhanlıoğlu, “Öncelikle adaylığım Şanlıurfa’mıza, Viranşehir’imize hayırlı olsun. Sağolsunlar. Yağmurda, çamurda sevenlerim, hemşehrilerim benimle olduğu müddetçe Allah’ın izniyle Meclise yürüyeceğiz. Zaten amacımız hemşehrilerimize hizmet etmektir. Hizmetin yolu da seçilip TBMM’ne girmek ve iktidar hükümetini
www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ak Partili Gençlerden Vali Tuna’ya Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com