Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Şıhanlıoğlu; Allah'ın izniyle meclise gideceğim

Şıhanlıoğlu; Allah'ın izniyle meclise gideceğim

Giriş Tarihi: 31 Mayıs 2011 Salı 15:11
Şıhanlıoğlu; Allah'ın izniyle meclise gideceğim

Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili adayı Av.Zeynel Fatih Şıhanlıoğlu, seçim çalışmaları kapsamında çalmadık kapı bırakmıyor.

 

12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimlerde Şanlıurfa’dan bağımsız Milletvekili adayı olduğunu açıklayan Şeyhanlı aşiretinin sevilen simalarından, 2 dönem Viranşehir Belediye Başkanlığı yapmış merhum Muharrem Şıhanlıoğlu’nun oğlu, Şanlıurfa Milletvekillerinden merhum Fevzi Şıhanlıoğlu’nun yeğeni olan, Mersin BARO’sunun başarılı Avukatlarından Zeynel Fatih Şıhanlıoğlu, seçim çalışmaları kapsamında durmak bilmiyor.

 

Gece gündüz demeden çalışmalarını baba ocağı, doğduğu ve büyüdüğü Viranşehir ağırlıklı olmak üzere il genelinde aralıksız sürdüren Av.Zeynel Fatih Şıhanlıoğlu, Allah’ın izni, değerli hemşehrilerinin ve sevenlerinin de desteğiyle 13 Haziran sabahı Şanlıurfalıların adil ve hak arayan bir vekili olarak Ankara’ya Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) ‘ne gireceğine inandığını söyledi.

 

Şıhanlıoğlu, atadan siyasetin içinde büyüdüğünü ve belli bir terbiye aldığını hatırlatarak, sevenlerinin ve büyüklerinin desteğini ve dualarını beklediğini söyledi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com