Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Sigaraya karşı yürüdüler

Sigaraya karşı yürüdüler

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2010 Salı 12:24
Sigaraya karşı yürüdüler

Şanlıurfa Valiliğinin önünde akşamüstü saatlerde başlayan yürüyüşe başta Sağlık İl Müdürü Dr. Hasan DEMİR ve sağlık personeli katıldı, yürüyüşe  Şanlıurfa halkıda  büyük ilgi gösterdi.

 DEMİR Yaptığı açıklımda;  31 mayıs dünya sigarasız günü olması vesilesi ile yurdun her köşesinde sigara ile etkinliğimiz var Sigara ve tütün mamullerinin kullanılmasının halk sağlığını ciddi anlamda toplumu tehdit ettiğini ve  sigara kullanıcılarının daha çok hedef kitle olarak bayanları seçtiğinden dolayı özellikle kadın nüfus içinde ciddi bir sigara içme teşvikleri olduğunu bunu'da dikkate alarak Sağlık Bakanlığımız "hedef sensin" sloganlı ile  özellikle kadınların sigara üreticilerin hedefi olduğunu vurgulayarak ve Sigaranın zararlarına dikkat çekmek için valilik önünde bir araya geldik, yürüyüş valilik önünden başlandı  yürüyüş esnasında katılımcılar çeşitli sigaraya hayır sloganları eşliğinde Balıklıgöle kadar yürüdüler.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfalılar sosyal medya üzerinden kampanya başlattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com