Reklamı Geç
Advert
Advert

"Sigara gibi tüm zararlı maddeler kullanılmamalı"

BİNGÖL - Her yıl 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Yeşilay Haftası münasebetiyle Yeşilay Cemiyeti Bingöl Şubesi yöneticilerinden bir heyet, Vali Yavuz Selim Köşger'i makamında ziyaret etti.

Yeşilay Cemiyeti Bingöl Şube Başkanı Ahmet Karaca ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Yeşilay Haftası münasebetiyle Yeşilay Cemiyeti Bingöl Şubesi yöneticilerinden bir heyet, Vali Yavuz Selim Köşger’i makamında ziyaret ederek, Yeşilay’ın tarihçesi, kuruluş amacı ve Bingöl’de yapılan çalışmalarla hakkında  bilgilendirdi.   

Vali Köşger, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “İnsan sağlığını olumsuz yönde etkileyen alkollü içecekler ve sigara gibi tüm zararlı maddelerin kullanımını azaltmak hatta hiç kullanılmamasını sağlamak için yapılan her türlü çalışma faydalı olacaktır. Bu münasebetle bilinçli ve bilgili bir toplum yetiştirilmesi çok önemlidir. Bu konuda üzerimize düşen görevleri koordinasyon içerisinde yerine getirirsek çok daha sağlıklı, mutlu ve huzurlu yarınlar bizlerin olacaktır. Ziyaretlerinden dolayı Yeşilay Cemiyeti Bingöl Şubesi’ne çok teşekkür ediyorum.”  dedi.

Ziyaret sonunda Yeşilay Cemiyeti Bingöl Şubesi Yöneticileri, Vali Köşger’e Yeşilay Şapkası ve Yağmurluk hediye etti. (İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KHK ile Urfa'da ihraç 57 kişi ihraç edildi- İşte tam listesi
KHK ile Urfa'da ihraç 57 kişi ihraç edildi- İşte tam listesi
3 bin 939 ihraç ihraç edildi-isim isim ihraç edilenlerin listesi
3 bin 939 ihraç ihraç edildi-isim isim ihraç edilenlerin listesi