Advert
Advert
Advert

Shakira hayatını kararttı

Shakira hayatını kararttı
Shakira hayatını kararttı

İspanyanın Valencia kentinde yaşayan Fernando Llacer, faturada telefon aramaları için 11,03 Euro, mesajlar için 4,35 Euro borç göründüğünü ve geri kalanın telefon internet bağlantısına ait olduğunu söyledi.

Llacer, İspanyol basınına yaptığı açıklamada, Moralmen çöktüm. Kendimi aciz hissettim. Ben sadece Dünya Kupasındaki Waka Waka şarkısını indirmiştim dedi. Zor günler yaşadığını ifade eden Llacer, sürekli bekle halledeceğiz cevabı aldığını, ancak hala 30 bin 974 Euro borcu gözüktüğünü bildirdi.

Günlerdir olayın çözülmesini beklediğini, geceleri uyuyamadığını, ilaçlarla ayakta durduğunu, 2 kilo verdiğini söyleyen İspanyol futbolsever, Bana hiçbir açıklama getirmiyorlar, hiçbir şey söylemiyorlar. Son olarak dün aradım ve bana 5 gün bekle dediler. Hata oldu endişelenme bile demiyorlar. Hatta telefon firmasındaki bir operatör, konuşmalardan dolayı bana ekstra 20 puan hediye edileceğini bile söyledi. Gülme krizi geçirdim ama ben ağlanacak haldeyim diye konuştu.

Fernando Llorente, fatura psikolojisini bozduğu için telefon firması hakkında mahkemeye suç duyurusunda bulunduğunu, ayrıca Tüketici Derneğine de başvurduğunu ifade etti.

Öte yandan, İspanyol basını, telefon firmasının söz konusu faturanın hatalı olduğunu kabul ettiğini, olayın çözülmesi için bir araştırma başlattığını yazdı.

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!