Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi SGK’dan Kayıt Dışı Konulu Seminer

SGK’dan Kayıt Dışı Konulu Seminer

Giriş Tarihi: 25 Nisan 2014 Cuma 09:43
SGK’dan  Kayıt Dışı Konulu Seminer

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yenişehir Gençlik Merkezi  üyelerine  Kayıt dışı istihdam konulu seminer verildi.
Yenişehir Gençlik Merkezi sosyal hayatı doğrudan ilgilendiren bir konuyu gençlere anlattı. Günümüzde  sosyal güvencesi olmaksızın  çalışanların durumunu artı ve eksileriyle üyelere anlattı. Seminere katılan SGK  il müdür yardımcısı Hakan HASTÜRK kadim servisi sorumlusu Kamil GÜL koordinasyon birim sorumlusu Ali gündüz  SGK  reformu ve kayıt dışı istihdam konusunda gençleri bilgilendirdi.
Yenişehir gençlik Merkezi Müdürü Abdullah CANBEYLİ : “ Yaptığımız etkinlikler ve faaliyetler dışında   gençlere faydalı olabilecek projelere de yöneliyoruz. Bu da onlardan biriydi. Bu konuda bize yardımcı olan SGK görevlilerine teşekkür ediyorum.” Dedi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul YILDIZ ise :” Gençlere yönelik bu tür çalışmaları destekliyoruz. Günlük yaşantımızda önemli bir yer işgal eden Kayıt dışı istihdam konusunda gençlerin bilinçlendirilmesi adına   böyle bir toplantıyı gerçekleştiren Gençlik merkezi çalışanlarını tebrik ediyorum.” Diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’ya yeni bir görünüm kazandıracak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com