Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık SGK Web TV ile Şanlıurfalılara hizmet vermeye başladı

SGK Web TV ile Şanlıurfalılara hizmet vermeye başladı

Sosyal Güvenlik Kurumu, hizmetleri konusunda kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla Web TV ile pilot şehir Şanlıurfa’da test yayınına başladı. Proje kapsamında SGK'nın hem kamuoyuna hem de çalışanlarına daha kolay ulaşması amaçlanıyor.

Giriş Tarihi: 28 Kasım 2012 Çarşamba 07:40
SGK Web TV ile Şanlıurfalılara hizmet vermeye başladı

Şanlıurfa’da kurumsal TV bilgi ekranlarıyla vatandaşlara hizmet vereceklerini vurgulayan SGK Şanlıurfa İl Müdürü Mehmet Kara, SGK WEB TV pilot il olarak Şanlıurfa’da test yayınına başladığını ve bu sayede vatandaşların her türlü bilgiyi bu ekrandan görerek öğreneceğini söyledi.

Sosyal Güvenlik Kurumu Şanlıurfa İl Müdürü Mehmet Kara, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı tarafından projelendirilip Türkiye’de ilk defa hayata geçirilen SGK Web Tv, Pilot İl olarak Şanlıurfa’nın seçilmiş olması bizi çok mutlu etmiştir. Bugüne kadar devlet kurumları içerisinde daha önce böyle bir projenin var olmayışı ve ilk defa Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından Şanlıurfa İl Müdürlüğü’nde yayına başlaması kurumumuz adına gurur verici bir çalışmadır.” Şeklinde konuştu.

SGK WEB TV’NİN AMACI

Zengin içeriği sayesinde Sosyal Güvenlik Kurumunun görünen yüzü olmayı hedeflemektedir. Bilindiği üzere SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı, SGK olarak tek çatı altında birleştirildi. Bu nedenle Kurumsal kimlik oluşturulması verilen hizmetlerin doğru, anlaşılır bir şekilde vatandaşlarımıza anlatılması ihtiyacından doğan SGK WEB TV kurumun vizyonunu ve misyonunu da en iyi şekilde muhataplarına anlatmayı hedeflemektedir. Bu çalışma ile Sosyal Güvenlik Kurumu kendini ifade edebilen kanunun kendine vermiş olduğu görevleri en iyi şekilde yerine getirdiğini ve şeffaf bir yönetim sergilediğini SGK WEB TV aracılığıyla duyurmuş olacaktır. Sosyal Güvenlik Kurumu, ayrıca 81 il Müdürlüğünün yapmış olduğu çalışmaları vatandaşlara bu ekran sayesinde gösterme imkanı bulacaktır. Mevzuat değişikliklerini ve yeni çalışmalarını senkron bir şekilde tüm Müdürlüklerine ve vatandaşlarına SGK WEB TV ekranı sayesinde aynı anda paylaşmış olacaktır.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfalılar sosyal medya üzerinden kampanya başlattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com