Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi SGK Muhasebecileri Bilgilendirdi

SGK Muhasebecileri Bilgilendirdi

Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü (SGK) tarafından Şanlıurfa Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası mensuplarına (ŞSMMMO) SGK teşvikleri ile ilgili bilgilendirme çalıştayı düzenledi.

Giriş Tarihi: 4 Şubat 2016 Perşembe 08:51
SGK Muhasebecileri Bilgilendirdi

Muhasebeciler Odası Başkanı İbrahim Halil Akman yaptığı konuşmada SGK’ dan bilgilendirme talebinde bulunduklarını ve İl Müdürü İsmail Ünlü ve ekibinin bu davetimize icabet ettiklerini söyledi. Toplantıda konuşan Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail Ünlü, Muhasebeciler Odası ile iş birliğinin devam edeceğini, sorunları yerinde ve zamanında çözmek için bu toplantıyı düzenlediklerini ifade etti. Merkez Müdür Yardımcısı İbrahim Halil Salah’ ın Teşvikler konulu sunumunun ardından soru cevap yapıldı. Toplantıya İl Müdür Yardımcısı Bilal Akgün, Merkez Müdürü Yurdaer Tecir, Merkez Müdür Yardımcısı İbrahim Halil Salah, E-bildirge Servis Sorumlusu E. Sabri Şansal, ŞSMMMO meslek mensupları katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'daki Tarım arazilerine DSİ tarafından su verilecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com