Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem SGK MÜDÜRÜ KAŞİF KILIÇ KAMUSENİ ZİYARET ETTİ

SGK MÜDÜRÜ KAŞİF KILIÇ KAMUSENİ ZİYARET ETTİ

Sgk müdürü Kaşif Kılıç ve Müdür yardımcıları Kamusen Şanlıurfa Şube başkanı Hikmet Karakuş’u makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 17 Mayıs 2013 Cuma 07:56
SGK MÜDÜRÜ KAŞİF KILIÇ  KAMUSENİ ZİYARET ETTİ

Kamusen Şanlıurfa şube başkanı Hikmet Karakuş yaptığı açıklamada sosyal güvenlik kurumu müdürü kaşif kılınç beyi öncelikle kendisine çok teşekkür ediyorum bizleri ziyaret ettikleri için kendisine ve ekibine başarılar diliyorum.bilindiği gibi bu hafta sosyal güvenlik haftası kutlama etkinlikleri Şanlıurfada da start verdi.bu etkinliği bizlerle paylaşan başta sgk müdürü kaşif kılınçı ve ekibini yürekten kutluyorum.ve başarılarının devamını diliyorum.ve sgk haftasını kutluyorum dedi.Sgk müdürü kaşif kılıç ise Kamusen şube Başkanımız Hikmet Karakuş’u ziyaret etmiş bulunmaktayız.öncelikle başkanımıza ve kamusen yönetimine başarılar diliyorum.

bilindiği 5502 sayılı Sosyal Güvenlik Kurumu kanunu Türkiye Büyük Millet Meclisi'nden (TBMM) kabul edildiği tarih olan 16 mayıs 2006 tarihi Sosyal Güvenlik Yönetim kurulu kararı gereğince 16 Mayıs haftasını içine alan hafta 'Sosyal Güvenlik Haftası' olarak kabul edilmiştir. 5502 sayılı Sosyal Güvenlik Kurumu kanunu ve 5510 sayılı Sosyal Güvenceler ve Genel Sağlık Sigortası ile ülkemizde son 30 yılda çok konuşulan, çok tartışılan 'sosyal güvenlik reformu' hayata geçmiştir Artık başka ülkelerden örnek aldığımız bir sosyal güvenlik kurumu değil başkalarının bizi örnek aldığı bir sosyal güvenlik kurumu haline gelmişiz. Ancak biz geldiğimiz noktayı hiçbir zaman yeterli bulmamaktayız. Daima çalışarak bulunduğumuz yerde kalmayacağız. Yaptıklarımızı geliştirerek en iyi uygulamalara ulaşacağız. Takdir edersiniz ki sosyal olaylarda durağanlığa yer yoktur. Değişen dünyada, gelişen insani isteklere zamanında tepkiler veren bir sosyal güvenlik kurumumuz var.tüm herkesin sosyal güvenlık haftasını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MÜSLÜMAN’IN VE ÜMMETİN GÜVENLİĞİ (1)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com