Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem SGK işletmelere nasıl bir teşvik sağladı

SGK işletmelere nasıl bir teşvik sağladı

İşletmelere çalışanlar için teşvik verileceğini açıklayan Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü'nun açıklamasından sonra Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Şanlıurfa Şubesi yaptığı toplarıyla üyelerini bilgilendirdi.

Giriş Tarihi: 24 Şubat 2016 Çarşamba 10:10
SGK işletmelere nasıl bir teşvik sağladı

Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Şanlıurfa Şubesi üyelerine sosyal güvenlik teşvikleri konulu bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Toplantıda kayıt dışı ile mücadele ve iş kazaları konularında işverenlere bilgi veren İl Müdür Yardımcısı Bilal Akgün, 2016 yılında işverenlerin işçi maliyetlerinde artış olduğunu dile getirdi. Kurumun sağlamış olduğu prim teşviklerinden işverenlerin yeterince yararlanmaları gerektiğini vurgulayan AKGÜN, “İşverenlerimizi doğru teşvikten haberdar olmaları ve mevcut durumları ile yapacakları yatırım planlamalarını bu teşvikleri de dikkate alarak yapmaları amacıyla bir araya geldik, kurumuzun görevlerinden biriside rehberlik hizmeti sunmaktır. Bu nedenle paydaşlarımıza uygulamalarımızı anlatmak, varsa eksiklikleri gidermek istiyoruz. ” dedi.
ASKON Şanlıurfa Şubesi başkanı Orhan Şahin ise, İl Müdürü İsmail Ünlü nezdinde Akgün ve ekibinin düzenlemiş olduğu programdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Toplantıda ayrıca Şanlıurfa Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Şanlıurfa Şubesi üyelerinin sosyal güvenlikle ilgili sorularına cevap verildi.
Toplantıya İl Müdür Yardımcısı Bilal Akgün, Merkez Müdürü Yurdaer Tecir, Merkez Müdür Yardımcısı İbrahim Halil Salah, E-bildirge Servis Sorumlusu E. Sabri Şansal ile Şanlıurfa Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Şanlıurfa Şubesi üyeleri katıldı.

YORUMLAR
  • yorum2016-02-24 10:52:59MEHMET ALTUN

    Esnaflara verilen 30.000 TL Faizsiz kredi başvuruları devam etmektedir. Talep yoğunluğundan dolayı kredi almak isteyenler elini çabuk tutsun. bir an önce müracaat etsin. Mehmet Altun- Bakkalbaşı

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com