Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi SGK İl Müdürü Kaşif Kılıç basınla tanıştı

SGK İl Müdürü Kaşif Kılıç basınla tanıştı

Aydın’dan Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürü Olarak atanan Kaşif Kılıç, basınla tanışma ve 13-19 Mayıs 2013 tarihlerinde Şanlıurfa merkez ve ilçelerinde çeşitli etkinliklerle kutlanacak olan Sosyal Güvenlik Haftası ile ilgili basın toplantısı düzenledi.

Giriş Tarihi: 9 Mayıs 2013 Perşembe 10:30
SGK İl Müdürü Kaşif Kılıç basınla tanıştı

SGK İl Müdürü Kaşif Kılıç, Şanlıurfa’ya atanmasının ardından İlimizde görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileri ile kahvaltıda bir araya gelerek basınla tanışma ve 13-19 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri hakkında bilgi verdi.

SGK İl Binası Toplantı salonunda  verilen kahvaltıya ilimizde görev yapan yerel ve ulusal medya temsilcileri ve muhabirler katıldı. Kahvaltı sonrası basına açıklama yapan SGK İl Müdürü Kaşif Kılıç, Kamuoyunda sağlıklı bir sosyal güvenlik bilincinin oluşturulması, sosyal güvenliğin toplumun tüm kesimlerinde benimsetilmesi amacıyla, 13-19 Mayıs tarihleri arasında kutlanacak olan Sosyal Güvenlik haftası tüm yurtta olduğu gibi Şanlıurfa’da da çeşitli etkinliklerle kutlanacağını söyledi. SGK İl Müdürü Kaşif Kılıç, bu kapsamda bir hafta boyunca çeşitli ziyaretler ve etkinlikler gerçekleştireceklerini belirtti.

İl Müdürü Kaşif Kılıç, hafta boyunca halkın sosyal güvenlik konusunda bilinçlenmesi için bilgilendirme faaliyetleri de yapacaklarının altını çizerek, ilköğretim öğrencilerini, sosyal güvenlik, sigortalı olmanın önemi ve kayıt dışı istihdamın zararları hakkında bilgilendirmek için ”Güven ile Sağlıklı Emeklilik” isimli çizgi film ve çocuk kitabı hazırlayarak, sevilen çizgi karakterler yardımıyla bilinçlenmelerini hedeflediğini söyledi. İl Müdürü Kılıç, konuşmasını kahvaltıya katılan basın mensuplarına teşekkür ederek noktaladı.

13-19 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri şöyle; Gün Programı ( 13.05.2013)Şehitlik Anıtına Çelenk Konulması, Valilik Ziyareti, Kamu Kurum ve Kuruluş Ziyareti, Okul ziyareti 2. Gün Programı ( 14.05.2013) Kamu Kurum ve Kuruluş Ziyareti, Defterdarlık, Huzur Evi Ziyareti, Okul Ziyareti 3. Gün Programı (15.05.2013) Basına Ziyaret, STK Ziyareti, Hatıra Ormanına Fidan Dikimi, Okul ziyareti 4. Gün Programı (16.05.2013)Kan bağışı, STK Ziyareti, Okul ziyareti 5. Gün Programı (17.05.2013) Plaket ve Ödül Töreni ( Kokteyl) şeklinde son bulacak.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Turizm Çalıştayından ortak ses: Terörün ekmeğine yağ sürmeyeceğiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com