Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim SGK çalışanlarından Kan Bağışı

SGK çalışanlarından Kan Bağışı

Şanlıurfa Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) çalışanları, Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında kan bağışında bulundu.

Giriş Tarihi: 15 Mayıs 2012 Salı 17:37
SGK çalışanlarından Kan Bağışı

14–20 Mayıs Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında, ‘SGK  Kan Veriyor, SGK Can Veriyor’ sloganı ile SGK personeli kan bağışı yaptı.
Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü bahçesinde gerçekleştirilen kan bağışına çalışanlar yoğun ilgi gösterdi.
SGK İl Müdürü  Nurettin Nacar yaptığı açıklamada, “14-20 Mayıs tarihlerini Sosyal Güvenlik Haftası olarak kutluyoruz. Bu hafta kapsamında sosyal taraflarımızla ilgili hedef kitlelere ulaştığımız bölümler olarak bilgilendirme ziyaretleri, sosyal güvenlik bilincinin geliştirilmesi yönünde konferanslar veriyoruz.” dedi.
Kızılay Kan Merkezi’nden gelen talep üzerine personelin kan bağışında bulunduğuna dikkat çeken Nacar,  “Kan bağışı hayat kurtarmaktır. Hayat kurtarmaktan büyük etkinlik olmayacağından haftamıza kan vermekle başladık.” dedi.
Nacar, Gönüllü sağlık sorunu olmayan personelimiz kan bağışında bulunarak ‘SGK Kan Veriyor SGK Can Veriyor’ sloganı ile ihtiyaçlının yanında olduğumuzu gösteriyoruz. Herkesin bildiği gibi önce sosyal güvenlik diyoruz. Çünkü hastalık da, sağlık da, yaşlılık ve gençlik de bu doğuştan ölüme kadar sosyal güvenlik yaşamın bir parçası olmazsa olmazı. Kan da hiçbir zaman hiçbir etken madde ile yapılamayan sadece vericisi insan olan bir madde olduğundan, arkadaşlarımız duyarlılık göstererek ihtiyaçlı kişilerde bulunulmak üzere kan bağışında bulundu.” açıklamasında bulundu.
Nacar, kan bağışında bulunan SGK personeline ve Kan bağışına katkı sağlayan Şanlıurfa halkına teşekkür etti.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Müdür Veysel Tipoğlu çağrıya sessiz kalmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com