Advert
Advert
Advert

Seyyar Telefoncular Kavgası: 2 Yaralı

Şanlıurfa’da Japon pasajı ve Kapaklı pasajı arasındaki sokakta seyyar cep telefon satıcıları ile hamallar arasında taşlı sopalı kavgada 2 kişi yaralandı. 1 Kişi başına aldığı taş darbe ile yaralandı.

Seyyar Telefoncular Kavgası: 2 Yaralı
Seyyar Telefoncular Kavgası: 2 Yaralı admin
Polislerin olay yerine gelmesi nedeniyle satıcılar arasındaki kavga yatıştırılırken olaya karışanlar hakkında soruşturma başlatıldı.
Vatandaş pasajda rahat alışveriş yapamıyor
 
Esnaflar ruha haber ajansına yaptığı açıklamada, “Kapaklı pasajı ile Japon pasajı arasında her gün kavgalar oluyor.Gün yok ki kavga olması. Millet ailesiyle pasajlara gelip rahat alışveriş yapamıyor. İşte bugün de halk arasında ayakçı diye tabir edilen seyyar cep telefonu satıcıları ile hamallar arasında büyük bir kavga oldu. Bu tür kavgalar nedeniyle vatandaşlar aileleri ve çocukları ile rahat alış veriş yapamıyor.Valilik ve Emniyet burada mutlaka gerekli tedbirleri almalı.Güvenli bir şekilde vatandaşlar alış verişlerini yapmalıdır”dedi.
 
 
ESNAF AYAKÜSTÜ TELEFON SATICILARINI İSTEMİzYOR
 
Esnaf:”Yetkililere sesleniyoruz bu aralarda ayak üstü cep telefoncuları ve hamalları istemiyoruz. Bu olaya sessiz kalmamak lazım illa burada birilerinin ölmesi mi gerekir? Emniyeti ve polisi göreve davet ediyoruz.” Dedi. RUHA AJANS
Japon pasajı Kapaklı pasajı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle