Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Seyyar radar her yerde

Seyyar radar her yerde

Giriş Tarihi: 25 Şubat 2010 Perşembe 13:35
Seyyar radar her yerde

Zaman

Sedat Güneç'in haberi

Emniyet Genel Müdürü Oğuz Kağan Köksal, denetimlerde "algılanan yakalanma riskinin" sağlanamadığını belirterek, seyir halinde denetim talimatı verdi.

Radar denetimlerinin illerde genellikle aynı yer ve aynı saat dilimlerinde yapılması, trafik ekiplerinin deşifre olmasına sebep oldu.

Radar ekiplerinin aynı renk, model, plakalı araçlar ile yaptığı denetimlerin internete düştüğü ve e-posta yoluyla sürücülerin uyarıldığı saptandı.

Oğuz Kağan Köksal, bir genelge yayımlayarak, 81 il emniyet müdürüne, kontrol noktalarının sık sık değiştirilmesi ve "seyir halinde" hız denetimi yapılması talimatı verdi.

Radarlı hız kontrollerinin kazaların yoğun olarak meydana geldiği yerlerde yapılmasının istendiği genelgede, "Radarlı hız denetimlerinin en az yarısı bu güzergâhlarda seyir halinde yapılacak. Birden fazla aracı olan il emniyet müdürlükleri, bu araçları değişimli olarak kullanacak.

Uygulama noktaları sık sık değiştirilecek. Denetimlerden olumlu sonuçların alınabilmesi için hassasiyet gösterilecek." denildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

28 ŞUBAT’TA KALDIRILAN YUMRUK

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com