Advert
Advert
Advert

Seyyah Bizim İller tüm hızıyla devam ediyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nca düzenlenen ve Gençlik Merkezleri tarafından yürütülen SEYYAH (Bizim iller) projesi tüm hızıyla devam ediyor.

Seyyah Bizim İller tüm hızıyla devam ediyor
Seyyah Bizim İller tüm hızıyla devam ediyor


13-17-19 Mart tarihlerinde Gaziantep, Elazığ ve Mardin illerine düzenlenen geziye Şanlıurfa'dan yaklaşık 600 erkek katıldı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Gençlik Merkezi'nin organizasyonunda gerçekleşen geziye Belediye Gençlik Merkezi, Şanlıurfa Çok Programlı Lise, Yaylak Okulları, Viranşehir ilçesinden iki okul ÇEAŞ Anadolu Lisesi, Öğrenci Yurtları ve Gençlik Merkezi Üyeleri katıldı.
Konu ile ilgili açıklama yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, Gezilere katılan gençlerin bütün masrafları Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından karşılandığını ifade ederek, '' Gençlik ve Spor Bakanlığımızın düzenlediği Seyyah Bizim İller projesi kapsamında İlçelerden İl Merkezine gelen ve İl Merkezinden belirlenen İllere giden gençler Gençlik Merkezi çalışanlarının öncülüğünde gittikleri yerlerin tarihini ve turistik yerlerini gezip bilgi sahibi oluyorlar.  '' dedi.
Seyyah Bizim iller projesi kapsamında gençlerin çeşitli illere gönderileceğini ifade eden  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, ''  Seyyah Bizim İller projesi kapsamında gezilerimiz günü birlik olarak düzenlenmektedir. Bu projeye katılan gençler Antep, Mardin, Adıyaman, Kahrmanmaraş, Elazığ gibi illeri gitmektedir. Ayrıca Bu etkinliklere katılmak isteyen gençler, Bahçelievler Gençlik Merkezine giderek şahsen başvuru yapması gerekmektedir.'' diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu