Advert
Advert
Advert

Şeytanın temsilcisi! Bu Adamın Urfa'da Ne İşi Var?

Bu yılın temmuz ayından ABD'nin Ankara Büyükelçiliğinden alınarak Afganistan'a atanan John Bass'ın Sesiz sedasız Şanlıurfa'yı ziyaret etmesi kafalarsa soru işaret bıraktı.

Şeytanın temsilcisi! Bu Adamın Urfa'da Ne İşi Var?
Şeytanın temsilcisi! Bu Adamın Urfa'da Ne İşi Var? admin

Bayramda eşiyle beraber Şanlıurfa'ya gelen Eski ABD'nin Ankara Büyükelçisi John Bass'ın gizem dolu ziyareti kafaları karıştırdı. gelişi ve gidişiyle ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken ziyaretin nedeni de belirlenemedi.

Şanlıurfa Haleplibahçe Mozaik Muzesini ziyaret ederken kameralara yakalanan Eski ABD'nin Ankara Büyükelçisi John Bass'ın yayında eşi de görülüyor.

Özel bir ötelde iki gün kaldığı belirlenen Eski ABD'nin Ankara Büyükelçisi John Bass'ın kimlerle görüştüğü ve ne amaçla geldiği merak edilirken Şanlıurfa'da yoğun mülteci rakamlarının bulunması ve olası Suriye operasyonu öncesibu ziyaret kafaları karıştırdı.

Büyük elçiler mi Büyük Şeytanlar mı?

Tarih 28 Haziran 2011 ABD büyükelçisi Riccahrdone aralarında Şanlıurfa’nın da bulunduğu Güneydoğu turuna çıkıyor. Hakkâri Şırnak bölgesine de gidiyor. Aradan bir süre geçiyor. 28 Aralık 2011 de Uludere'de yanlış istihbarat sonrası 34 vatandaşımız can veriyor.

Tarih 13 Eylul 2016 ortaklarıyla birlikte 15 Temmuz’da basarisiz olan John Bass yaşanan tutuklamaları sabote etmek için Artvin'e gidiyor. Çok geçmeden Eylül ayı sonlarına doğru onlarca ajan ve provokatör ortaya çıkıyor.

Gezi parkının makyajlı dublörleri rövanş alma derdine düşüyor. Artvin yaylaları tarihinde görmediği ihanet erozyonlarını yaşıyor. Amaç yeşili bahane ederek maden işleme tesislerinin kurulmasını önlemek.

Yine 2016 Mart ayında Amerikan askeri ve diplomasi görevli aileleri Amerika Birleşik Devletlerine çağrılıyor. Temmuz ayında ise o mel'un girişim yaşanıyor.

Ve bugün öğreniyoruz ki; başarısız darbe girişimi nedeniyle kovulan ABD eski büyükelçisi John Bass Şanlıurfa'da.

Dikkat Edelim Çok yakında vatanımıza milletimize karşı büyük infial uyandıran bir olay yaşanabilir.

Bass'in her hareketi titizlikle takip edilmeli. Çünkü büyük şeytan ABD, çocuklarına yeni görevler vermenin derdinde.

www.balikligol.com / ÖZEL HABER

JOHN BASS URFADA URFADA JOHN BASS
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
harika tespit     2017-09-03 Bravooo
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı