Advert
Advert
Advert

Şeyhanlıoğlu’ndan “Ortadoğu ve Suriye” konferansı

Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Şeyhanlıoğlu, değişen dünya dengelerinde “Ortadoğu ve Suriye” adlı konferans verecek.

Şeyhanlıoğlu’ndan  “Ortadoğu ve Suriye” konferansı
Şeyhanlıoğlu’ndan  “Ortadoğu ve Suriye” konferansı
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Uzmanı olan Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Şeyhanlıoğlu, Şanlıurfa AK Parti İl Binasında, (28 Ocak 2012) Cumartesi günü Saat:14.00’te, değişen dünya dengelerinde “Ortadoğu ve Suriye” adlı konferans verecek.2004 yılında Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Anabilim dalında “11 Eylül Sonrası Değişen Dünya Dengelerinde Afganistan” konulu tezi ile Bilim Uzmanı unvanıyla yüksek lisansını tamamlayan Yrd. Doç. Dr. Şeyhanlıoğlu, Afganistan, Balkanlar ve Ortadoğu konularında çalışmaları bulunmaktadır.Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Şeyhanlıoğlu, 10 yıl çalıştığı Maliye Bakanlığından ayrılarak, Dicle Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde öğretim üyesi olarak çalışmaya devam ediyor.AK Parti daha öncede, Doç Dr. Murat Çemrek Şanlıurfa AK Parti il binasında "Arap Baharı Tunus Seçimleri ve Ortadoğu'da Demokratikleşme" isimli bir konferans, AK Parti MKYK üyesi ve Dicle Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Öğretim görevlisi Doç. Dr. Mazhar Bağlı, "Yeni Anayasa ve Anadolu'nun Beklentileri" ve Şanlıurfa BARO Başkanı Av. İrfan Güven "Urfa'da Hukuksal Sorunlar ve Hak Arama Bilinci" adlı konferanslar vermişlerdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gönül kervanı     2015-10-22 Hala böyle insanlar var mı yaa.Akrabasına güvenip sapıklık namussuzluk yapmak adet oldu zaten.Hele birde akp ye güveniyorlarya tamam artık dayı yeğen amca yeğen milletin anasını ağlatırlar.
Bir Dost     2015-10-20 Hüseyin Bey Yeğeniniz Ali Demirel Mahkeme sonucu almış olduğu cezasını sürdürmekte ve aynı suçu tekrar işlemektedir.Mahkemeden İnfaz kararı aldı ama bu sefer yırtamayacak.Suçu ise isminizi kullanarak , sizi arkasına alarak Milletin Karısına kızına , namusuna göz dikip, eylemlerde bulunma.Bunu şu an bile devam ettirmektedir.Eğer ki hala aynı suça devam ederse sizi de yeğeninizi de Mahkemeye verip Adalet huzurunda hakkımızı arayacağız.Şu an ki süreç içerisinde Sizden istediğimiz, akli dengesi bozuk olan yeğeninize sahip çıkmanız yoksa hem kendi başını hem de sizi yakacaktır.Bulunmuş olduğunuz Mevki, ve partinize dayanarak bunları yapmasına, sizi arkasına alıp suçlar işlemesine devam etmesine izin vermemenizi istiyoruz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı