Advert
Advert
Advert

Şeyhanlıoğlu Urfa il başkanı oldu‏

Şeyhanlıoğlu Urfa il başkanı oldu‏
Şeyhanlıoğlu Urfa il başkanı oldu‏

Fatih Şeyhanlıoğlu Türkiye Gençlik Konfederasyonu Şanlıurfa İl Başkanı oldu.

 

 

Şanlıurfa hayırsever İşadamı Fatih Şeyhanlıoğlu Türkiyenin en büyük Gençlik hareketi olan ve 500 bin üyeli Türkiye Gençlik Konfederasyonu Şanlıurfa İl Başkanı oldu. Şeyhanlıoğlu aşiretinin ileri gelenlerinden olan

Fatih Şeyhanlıoğlu ile Güneydoğu’da Gençlik Konfederasyonu daha da güçleneceği belirtildi.

 

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Türkiye Gençlik Konfederasyonu Genel Başkanı Feridun Cevahiroğlu, Fatih Şeyhanlıoğlu’nun Şanlıurfa il Başkanı olduğunu ve böylelikle Güneydoğu’da artık daha güçlü ve etkin olacaklarının altını çizdi.

 

Türkiye Gençlik Konfederasyonu Şanlıurfa İl Başkanı olan Fatih Şeyhanlıoğlu ise bu göreve getirildiği için çok mutlu ve gurur duyduklarını belirtti. Şeyhanlıoğlu’’ Genel Başkanımız bize bu görevi layık görmüş. Bizde gençlik adına bu görevi kabul ettik. Bundan böyle Türkiye Gençlik Konfederasyonu olarak Şanlıurfa başta olmak üzere tüm ilçelerde büyük bir teşkilatlanmayla hareket edeceğiz. Gençlik merkezleri,gençliğe yönelik sosyal alanları arttıracağız. Gençlik adına neler yapabiliriz bunları proje olarak başta Şanlıurfa Valiliği,Şanlıurfa Belediyesi ile ortak çalışacağız’’ dedi.

 

Şeyhanlıoğlu Aşireti

 

 

Şanlıurfa ve çevre illerde binlerce nüfusu olan Şeyhanlıoğlu aşiretinden her dönem bir ve iki milletvekili Türkiye Büyük Millet Meclisinde yer almıştır. Son olarak ise istifalar ve katılım ile gündemde olan Şeyhanlıoğlu aşiretinden Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili Seydi Eyüpoğlu’nun AK Parti’ye geçmesinin ardından AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Sabahattin Cevheri partisinden istifa etmişti.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik
Erdoğan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nı (YKS) mercek altına aldı
Erdoğan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nı (YKS) mercek altına aldı