Advert
Advert
Advert

Seydi Amca Halfeti'de

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Halfeti ilçesinde vatandaşlarla buluştu.

Seydi Amca Halfeti'de
Seydi Amca Halfeti'de

Halfeti’de esnaf ziyareti de gerçekleştiren Eyyüpoğlu, yeni dönemde il genelinde mevcut sorunları çözüme kavuşturacak, ilçelerimize de hizmetlerin daha fazla gelmesi için ellerinden geleni esirgemeyeceklerini söyledi.

 

5 dönem Vekil tecrübesi

     AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa Milletvekili adayı Nureddin Nebati ve Milletvekili adaylarının tamamı ile birlikte gittikleri Halfeti ilçesinde vatandaşlarla buluşan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, adayların vatandaşlara tanıtımı sonrasında ilçede esnaf ziyaretinde bulundu. Vekil Eyyüpoğlu, esnaf tarafından ilgiyle karşılanırken, esnafın sorunlarını ve taleplerini dinleyen Seydi Eyyüpoğlu, kendisinin Milletvekilliğinde 5. Dönemi olduğunu hatırlatarak, hergeçen dönem biraz daha tecrübe kazandığını, Şanlıurfa genelinde mevcut sorunların çözüme kavuşturulması ve her ilçeye köyleri de dahil olmak üzere hizmet getirilmesi konusunda gayret edeceklerini belirtti.

 

Hemşehrilerimize güveniyoruz 

     12 adayın birlik beraberlik içersinde çalıştıklarını belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, “Biz her zaman milletimizin emrindeyiz, hizmetindeyiz. Elimizden geldiğince de hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu seçimde AK Parti olarak 12 Vekil çıkaracağımıza inanıyoruz, çünkü hemşehrilerimize güveniyoruz. Hemşehrilerimiz her zaman olduğu gibi AK Partiye oyunu verecektir. Çünkü AK Parti Genel Başkanından Milletvekillerine ve Belediye Başkanlarına kadar herkes milletimizin emrindedir” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!