Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin Sevişiyoruz dedi mi demedi mi?

Sevişiyoruz dedi mi demedi mi?

Giriş Tarihi: 13 Kasım 2010 Cumartesi 20:57
Sevişiyoruz dedi mi demedi mi?

Hürriyet Pazarda bu hafta yayınlanan Sibel Arna imzalı Nurgül Yeşilçay röportajı, magazin basınında ciddi bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Twitter bağımlısı gazeteciler arasında da yoğun bir mesaj trafiğine neden olan röportajda, Nurgül Yeşilçay, eşi Cem Özer ile altıncı yılını dolduran evliliklerinden söz ederken, Dedikodu yapabiliyoruz, kavga edebiliyoruz, eee yani sevişiyoruz. Bu hayatın sefasını ben sürüyorum, cefasını Ceme yükledim diyordu.

Ancak, Nurgül Yeşilçayın yakın çevresinden bazı isimler ve bazı gazeteci dostları, Yeşilçayın bu sözleri söylemesinin mümkün olmadığını ileri sürdü, hatta bazıları daha da ileri giderek, röportajın yüz yüze yapılmadığını, masa başında üretildiğini iddia etti.

İşte bu iddialara en iyi yanıt Hürriyet internet sitesinden geldi. Sibel Arnaının Yeşilçay ile yaptığı röportajının ses kaydını yayınlayan Hürriyet,  röportajın fotoğraflarını da yayınladı.

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ? changeTarget(document.getElementById(news_content))
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com