Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Yaşam SEVGİ EVLERİ PROTOKOLU İMZALANDI

SEVGİ EVLERİ PROTOKOLU İMZALANDI

Şanlıurfa Valiliği ve Haliliye Belediyesi arasında üç evin kiralanıp tefrişatının yapılarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde Sevgi evi olarak kullanılmasına ilişkin protokol imzalandı.

Giriş Tarihi: 12 Mart 2015 Perşembe 21:02
SEVGİ EVLERİ PROTOKOLU İMZALANDI

Haliliye Belediyesi tarafından bir yıllığına kiralanarak tefrişatı yapıldıktan sonra Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde kullanılacak evlerin protokol imzalarını Vali İzzettin Küçük ve Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol imzaladı.

İmza töreninde bir açıklama yapan Vali İzzettin Küçük, kiralanan ve tefrişatı yapılan evler için Başkan Demirkol’a teşekkür ederek; yetim ve kimsesiz çocukların aile ortamında evlerde yaşamaları için yürütülen sevgi evlerine uzatılan yardım elinin el kıymetli el olduğunu belirtti. Haliliye Belediyesinin de yardım elini uzattığını dile getiren Vali Küçük; uzattıkları yardım elinden dolayı Başkan Demirkol’a teşekkür ederek protokolün hayırlı olmasını diledi.

Kurtuluş Müzesini de Haliliye Belediyesiyle birlikte çalıştırmayı planladıklarını sözlerine ekleyen Vali İzzettin Küçük; Kurtuluş Müzesini ve içinde bulunduğu konağı topluma daha çok açarak, konakta yapılan faaliyetleri gençlere ve öğrencilere yönelik olarak genişletmeyi amaçladıklarını kaydetti.

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ise yaptığı açıklamada: “Sayın Valimiz İzzettin Küçük beye seçildiğimiz günden beri bizlere destek verdiği için teşekkür ediyoruz. Kurtuluş Müzesini gençlerimize, kadınlarımıza sosyal hizmet amacıyla birlikte kullanacağız. Haliliye Belediyesi olarak kamuda paylaşımdan ve kamu imkânlarının birleştirilmesinden tarafız. Bu bağlamda kamuda olan ne varsa hem kullanma hem kullandırma, hem imkân temin etme hem imkân talep etme noktasında insanlarımızın rahat etmesi için ne gerekiyorsa yapacağız. Bugün imzaladığımız protokolle kimsesiz, bakıma muhtaç çocuklarımızın aile ortamında yetişmelerinin temini için üç evin bir yıllık kirasını ve bir takım ihtiyaçlarının teminini üstlendik. O gençlerimizin aile ortamında yetişmeleri bizim için çok önemli. Bu hassasiyeti gösterdikleri için Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüze ve Sayın Valimize çok teşekkür ediyoruz. O çocuklarımızdan da Haliliye için, Şanlıurfa ve Türkiye için iyi hizmetlere imza atacak şekilde kendilerini geliştirmelerini talep ediyoruz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

ÜNLÜ BESTEKAR ABDULLAH BALAK EBEDİYETE UĞURLANDI

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com