Advert
Advert
Advert

SERKA Ağrı'da toplandı

Serhat Kalkınma Ajansı'nın (SERKA) 38. Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Ağrı'da gerçekleştirildi.

SERKA Ağrı'da toplandı
SERKA Ağrı'da toplandı

AĞRI - SERKA Yönetim Kurulu Başkanı ve Ağrı Valisi Mehmet Tekinarslan başkanlığında Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Senato Salonunda düzenlenen toplantıya, yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantıda konuşan Tekinarslan, Ağrı yönetim kurulu başkanlığı görevini bir dönem boyunca yürüteceğini söyledi.

Üniversite yönetimine teşekkür ederek konuşmasına başlayan Tekinarslan, bu toplantının çevre illerden gelen yöneticilerinin mesajlarının da masaya yatırıldığı bir toplantı olduğunu ifade etti.

Vali Tekinarslan, "Kalkınma ajansımızın buradaki toplantısına ev sahipliği yapan üniversitemize teşekkür ediyoruz. Toplantımızın özellikle burada olmasını arzu ettik. Yönetim kurulu toplantıları, sadece yönetim kurulunun görüşüldüğü bir toplantı mahiyetinde değildir. Bu toplantılar aynı zamanda çevre illerimizin, serhat illerimizin çok değerli yöneticilerinin bir araya geldiği genel anlamda mesajlarında masaya yatırıldığı bir toplantıdır. Üzerinde tartışacağımız, konuşacağımız birkaç husus var. Arkadaşlarımızın illerinin ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda hoşgörüyle görüşeceğine inanıyoruz." dedi. (Hasan Özbay - İLKHA)


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu