Advert
Advert
Advert

Sergen Yalçından F.Bahçe itirafı!

Sergen Yalçından F.Bahçe itirafı!
Sergen Yalçından F.Bahçe itirafı!
Dört büyüklerde oynayan tek fubolcu olan Sergen Yalçın, Fenerbahçeye transfer oluşunun hikayesini anlatırken, o zaman lacivertli takıma gitmekle büyük hata yaptığı söyledi.

Sergen, futbol hayatında yaşadığı ilginç olaylarına Acun Ilıcalının yorumları eklenince ortaya doyum olmaz bir futbol muhabetti çıktı.

İşte Sergen Yalçının 21 programında yaptığı açıklamalardan öne çıkanlar...

Ben aslında 4 büyük takımda oynamak istemedim. Şartlar beni oraya götürdü. Ben Siirt Jetpa ile anlaştığımda bonservisim şirkete geçti. Ben de Siirte gittim. O zaman Fenerbahçe ve Galatasaray beni almak için birbirlerine girdiler. Uçaktan indiğimde birine imza atmam lazımdı. Öyle bir kararsız kaldım anlatamam. Benim burada bir menfaatim de yoktu. Para kazanmayacaktım zaten. Yani çünkü ben anlaşmamı şirketle yapmıştım. Kulüplerle bir alakam yoktu. Sonuçta Fenerbahçeyi tercih ettim.

Ama o zaman için şunu söyleyeyim, çok büyük hata yaptım. Çünkü o sene Galatasarayda oynasaydım, UEFA şampiyonluğunu kazanmış takımda oynayacaktım. Eğer o takımda oynamış olsaydım yüzde yüz ben yurtdışına devam ederdim oradan. Çünkü o zaman çok iyiydim. Fizik olarak, güç olarak, kafa olarak falan.

Alpayın Aston Villaya gittiği dönemde beraberdik. Ben de onunla birlikte Londradaydım. Ben de bir kaç takımla görüşmüştüm orada. Hatta daha sonra ben Interle falan da görüştüm Milanoda. Menajerleri ile çok görüşmeler falan yaptık ama adamlar araştırdılar herhalde. Maç esnasında ben iyiyim çünkü ama maç sonrası hayatım onlara iyi gelmedi herhalde. Türkiyede işleri çevirmek biraz kolay. Galatasaray maçında çık golünü at, sonra rahatsın. Ama Avrupalılar biraz daha devamına bakıyorlar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır