Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Senin için fazla ilaç, onlar için hayat demek

Senin için fazla ilaç, onlar için hayat demek

Şanlıurfalılara seslenen Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluşları İnsani Yardım Platformu Başkanı Osman Gerem; “Senin için fazla ilaç, onlar için hayat demek kampanyası ile Suriyelilere yardım çağrısında bulunuyorum” dedi.

Giriş Tarihi: 18 Haziran 2014 Çarşamba 11:20
Senin için fazla ilaç, onlar için hayat demek

Yaklaşık 3 yıldır Suriye’de yaşanan iç savaştan dolayı ülkemize kaçan 900 bin Suriyeli’den yaklaşık 150 bin Suriyeli Şanlıurfa’da yaşıyor.

 

Devlet tarafından vurulan Suriyelilerin hazin kaçışı neticesinde beslenme sıkıntısı ve kötü şartlardan dolayı hastalığa daha çok yakalanıyorlar.

 

Suriyelilere yardım elini uzan Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluşları İnsani Yardım Platformu bu duruma çözüm bulmak için ilaç kampanyası başlattı. Konuyla ilgili olarak Şanlıurfalılara çağrıda bulunan Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluşları İnsani Yardım Platformu Başkanı Osman Gerem; “Suriyeli mağdur kardeşlerimize bizden artan ilaçları kampanya ile onlara ulaştırıyoruz. Hem ilaçların çöpe gitmesini önlemek hem de mağdur Suriyelilere yardım elimizi bu şekilde uzatmak istiyoruz. Duyarlı Şanlıurfalı kardeşlerime ilgi ve yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

İlaç toplanma merkezleri, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Binası yanında bulunan STK yardım platformu ve Balıklıgöl girişinde bulunan STK yardım platformuna ilaçları teslim edebilirler. 

YORUMLAR
  • yorum2014-06-19 08:45:23abdullah birisi

    eski bir söz vardır. "Siyaset yapan dini referansları kullanıp kendi çıkar ve menfaatleri için kullanan insanlardan hayır gelmez." bunlar ancak topçu meydanının adını değiştirmekle uğraşırlar. bu zat başkan değil platform sözcüsü o kadar. urfalılar kendi yardımınızı kendi elinizle yapın. birilerinin sizi menfaat ve çıkar kapısı olarak görmesine asla müsaade etmeyin.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com