Advert
Advert
Advert

Sendikadan İlci'ye hayırlı olsun

Eğitim Bir_sen sendika yönetimi yeni Milli Eğitim Müdürünü ziyaret ederek, sorunları aktardılar.

Sendikadan İlci'ye hayırlı olsun
Sendikadan İlci'ye hayırlı olsun

Mili Eğitim Bakanlığının teşkilat yasası değişikliğinin ardından Şanlıurfa’ya atanan Ahmet Pala’nın 10 aylık çalışma süresi sonunda, eski görev yerine iadesi ile Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Metin İlci’yi ziyaret eden Eğitim-Bir-Sen Şanlıurfa şube başkanı İbrahim Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri bu atamanın Şanlıurfa’ya ve tüm eğitim çalışanlarına hayırlı olması temennisinde bulundular.

Ahmet Pala ile yakın çalışma fırsatı bulduklarını belirten Coşkun “Sayın Müdürümüz elinden geldiği kadar herkesi dinlemeye özen gösteren olumlu bir profil çizdi. Biz yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyor, Ankara’daki görevinde başarılar diliyoruz.”

Şanlıurfa gibi öğrenci sayısı birçok ilin nüfusu kadar olan illerde görev yapmanın çok zor olduğunu belirten Coşkun, şöyle devam etti: “Bu zorluğu kabullenerek hizmet üretme görevini üstlenen Sayın Müdürümüz Metin İlci’ye görevinde başarılar diliyoruz. Tabi ki ilimiz sorunları çok ve çeşitli olan bir yapıya sahip.  Biz de hem sendika olarak eğitimin paydaşı olma hem de sivil toplum kuruluşu sıfatıyla her sorunda ve eğitim öğretim kalitesinin arttırılması adına atılacak doğru her adımda Sayın Müdürümüzün yanında olacağız.”

Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürü Metin İlci de, göreve başladığı ikinci günde kendisini ziyaret eden

 

Eğitim-Bir-Sen yönetimine teşekkür ederek, “ Ben sendikaların ve sivil toplum kuruluşlarının çok önemli işler yaptığına ve daha büyük işler yapabileceğine inanan biriyim. Şanlıurfa’nın daha başarılı bir il olabilmesi için hep beraber elimizden gelen çabayı göstermek mecburiyetindeyiz. Bizde tembellik olmaz, hiç yorulmadan çalışacağız.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı