Advert
Advert
Advert

Sen üç günde pantolonunu çıkartamazsın

Sen üç günde pantolonunu çıkartamazsın
Sen üç günde pantolonunu çıkartamazsın

Yaşar Okuyan, Şilide 69 gün sonra yeraltından çıkarılan madencilerle ilgili 3 günde çıkartırdık açıklamasında bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçere yüklendi.

Okuyan, Tutup, Türkiyede olsa 3 günde çıkartırdık diyor. Sen 3 günde pantolonunu çıkartamazsın diye cevap verdi.

DÜNYAYA REZİL OLDUK

Yalovada Başkent Üniversitesi Diyaliz Merkezinin açılış törenine katılan eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Okuyan, Şiliyi örnek gösterdiği konuşmasında hem Dinçere hem de Erdoğana tepki gösterdi:

Biz ne yaptık. Başbakan geldi. 10 dakika sonra orada da tepkiyi görünce hemen tüydü. Çalışma Bakanı, Enerji Bakanı geldiler. Ateş aldılar gittiler. Sonra Cenazeleri çıkardık dediler. Tabutların içindeki cesetleri sahiplerine vermeyi beceremediler. Bu utanmazlıktır, skandaldır. İki madencinin cesedine 5 ay olmasına rağmen ulaşılamadı. Başbakan geldiğinde bir laf etti. Madencinin kaderidir dedi. Kaderden bahsediyor. Madem ölüm kaderse, sen neden bin tane koruma ile geziyorsun. Çalışma Bakanı da çıktı Güzel öldüler dedi. Ben Bakan Dinçerin oturduğu koltukta yıllarca oturdum. Gelsin bu konuları benimle tartışsın. Hem de istediği yandaş medya kanalında tartışalım. Tutup Türkiyede olsa 3 günde çıkartırdık diyor. Sen 3 günde pantolonunu çıkartamazsın. Zonguldakta halen 2 ceset duruyor. Dünyaya rezil olduk.

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!