Advert
Advert
Advert

Sen Neymişsin be Kent Konseyi? MHP İl Başkanı da Topa girdi

Şanlıurfa'da bu ay içinde yapılması planlanan kent konseyi ile ilgili seçim çalışmaları devam ederken MHP Şanlıurfa il Başkanı Mahmut Güneş'te konuyla ilgili bir açıklama yaptı?

Sen Neymişsin be Kent Konseyi? MHP İl Başkanı da Topa girdi
Sen Neymişsin be Kent Konseyi? MHP İl Başkanı da Topa girdi admin
Şanlıurfa'da devam eden elektrik sorunu, mevsimlik tarım işçileri sorunu, Eğitim sorunu ve işsilik sorunu ile ilgili bugüne kadar varlığı hiseilmeyen MHP Şanlıurfa il başkanı ‘Kent Konseyi Başkanlığı’ tartışmalarına katıldı. 
 
Şanlıurfa’nın büyükşehir olmasının ardından kent konseyi başkanlığı seçimleri yapılmadı ve bugüne kadar olmayan kent konseyi başkanlığından dolayı hiç bir sorun oluşmazken görevi sadece öneri sunmak olan ve hiç bir icraata imza atmayacak olan Kent Konseyi seçimlerinin bu kadar gündemde tutulmasının Şanlıurfa'ya nasıl bir faydası olduğu merak eiliyor.
 
Şanlıurfa'da Belediyelerden kaynaklanan hizmet eksiklikleri ve vatandaşın talepleri ile ilgili bugüne kadar varlığı his edilmeyen ve hiç bir açıklama yapmayan MHP İl Başkanı Mahmut Güneş, il binasında düzenlediği basın toplantısında Kent Konseyi seçimleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.
 Güneş yaptığı açıklamada; “MHP olarak Şanlıurfa’da bulunan bütün STK’ları önemseyen, destekleyen, hayatın bütün safhalarında yer almasını dileyen ve destekleyen bir parti olarak günümüzden bugüne kadar geldik. Tabii son günlerde Şanlıurfa kamuoyunu meşgul eden Kent Konseyi’nin seçimiyle ilgili sanki Şanlıurfa birkaç kişinin elindeymiş gibi, Şanlıurfa’yı yöneten birkaç kişiden ibaretmiş gibi imaj vermeye çalışılıyor. Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak buna karşıyız. MHP’nin görüşü şudur, Şanlıurfa’da oluşacak olan kent konseyinin Şanlıurfa’nın bütün katmanlarını içine alacak, Şanlıurfa’da bulunan bütün STK örgütlerini içine alacak ve Şanlıurfa’yı bilen, Şanlıurfa’nın derdiyle dertlenen, Urfa’nın sorunlarını bilip, tespit edip ve tespit ettiği sorunlara çözüm üretebilecek olan mantaliteye sahip olan arkadaşlardan seçilmesini gerektiğini düşünüyoruz.”diye konuştu.
MHP İl Başkanı Mahmut Güneş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret