Reklamı Geç
Advert
Advert

Semra Ilık, Haliliye Belediye Meclis Üyeliğine aday adayı oldu

Kalkınmanın eğitimle olacağını belirten AK Parti Haliliye Belediye Meclis Üyesi Semra Ilık; “Seçildiğim takdirde eğitim konusunda öncü çalışmalar yapacağım” dedi.

Semra Ilık, Haliliye Belediye Meclis Üyeliğine aday adayı oldu
Semra Ilık, Haliliye Belediye Meclis Üyeliğine aday adayı oldu

AK Parti Merkez İlçe Haliliye Belediye Meclis Üyeliği için AK Parti’den aday adayı olan Semra Ilık; “Sanayileşme, kentleşme, sosyal yaşamın tüm alanlarında kalkınma eğitimle olur. Seçildiğim takdirde eğitim konusunda öncü çalışmalar yapacağım. Nüfusu en genç illerden Şanlıurfa’da genç kızların mecliste temsilcisi olmak istiyorum” dedi.

 

SEMRA ILIK KİMDİR?

Eğitim Danışmanı Semra Ilık 1991 Şanlıurfa`nın  Suruç ilçesinde doğdu. İlk,orta ve lise öğrenimini  Şanlıurfa  merkezde tamamladı.

 

2009 yılında Niğde Üniversitesi  Jeoloji Mühendisliği Bölümünü okuduktan sonra 2011/2012 yılında Yakındoğu Üniversitesi Hukuk Fakültesin de 2.sınıf   öğrencisi olarak  eğitim hayatına devam etmektedir. Eğitim hayatı boyunca birçok çalışma da bulunan ILIK, Polonya da yer alan  Varşova, Lodz ve Wroclaw gibi üniversitelerin yurt dışı eğitim danışmanlığı yapmakla birlikte Kıbrıs ta  yer alan Akdeniz Karpaz Üniversitesi nin Güneydoğu Temsilciliğini devam ettirmektedir…

 

Ilık, Avrupa Birliliği kapsamın da hukuk ve siyasi alanda bir çok  projelerde yer almakta,  Güçlü Kadınlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Elbirliği Derneği 2013-2014 Kadın Dostlu Kentler Projesi 2 de başkan yardımcısı ve Haliliye Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekle birlikte, aynı zaman da siyasi hayatın da parti üyeliği ,mahalle temsilliği ve yönetim  de yer aldıktan sonra  hızlı bir şekilde yol katetmiş olan genç girişimci Şanlıurfa ve Niğde de 2005 yılından bu yana  AK Partide Siyasi hayatına devam etmektedir.

Eğitim ve sıyasi yolunda   güçlü bir başlangıç yapan ILIK; AB  tarafından geçerliligi olan,  yurt dışında  katıldığı birçok konferans  ve seminer de kendi alanlarında uzman kişilerden  almiş  oldugu (Hukuk, Siyaset, Avrupa Birliliği, NLP, Diksiyon, İlahiyat, Tarih, Bilişim, Medya, Kişisel Gelişim, Gazetecilik, Reklamcılık ve Tanıtım, Bilgisayar işletmenliği) sertifikalar ve katılım belgeleri yer almaktadır.

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KHK ile Urfa'da ihraç 57 kişi ihraç edildi- İşte tam listesi
KHK ile Urfa'da ihraç 57 kişi ihraç edildi- İşte tam listesi
3 bin 939 ihraç ihraç edildi-isim isim ihraç edilenlerin listesi
3 bin 939 ihraç ihraç edildi-isim isim ihraç edilenlerin listesi