Advert
Advert
Advert

Selçuk Şahin ne zaman geri dönecek

Selçuk Şahin ne zaman geri dönecek
Selçuk Şahin ne zaman geri dönecek
Gençlerbirliği ile yapılan maçta sağ diz iç yan bağı kopan Fenerbahçenin milli futbolcusu Selçuk Şahin, yaklaşık 2 ay sahalardan uzak kalacağını açıkladı.

Selçuk, FBTVye yaptığı açıklamada, sakatlığa sebep olan pozisyonun ilk anında yoğun bir ağrı hissettiğini ve oyundan çıktığını belirterek, Talihsiz bir sakatlık yaşıyorum. İki ay kadar takımdan ve sahalardan uzak kalacağım dedi.

Maçta sakatlanıp, oyundan çıktığında en kötüsünü düşündüğünü ve çapraz bağlarının koptuğunu sanarak, büyük bir korku yaşadığını anlatan Selçuk, şöyle devam etti:

Biliyorsunuz ki böyle bir durumda 6 ay gibi bir süre sahalardan uzak kalıyorsunuz. Allahtan öyle bir durum olmadı, yan bağlarda bir kopukluk oldu. Kötünün iyisi diyebileceğimiz bir sakatlık durumu. Takımım çıkışa geçmişti, sürekli oynamaya başlamıştım, milli takıma çağrılmıştım ve böyle bir şey yaşadım. Kendi adıma, her şeyin çok iyi gittiği bir dönemde bu durumu yaşamam beni biraz daha fazla üzdü. Daha önce de sakatlık yaşamış, çok daha zor sakatlıkları atlatmış biri olarak bunun da üstesinden geleceğimi düşünüyorum. Amacım sakatlığım için verilen süreden daha önce takıma dönmek ve çalışmalara başlamak.

Milli futbolcu, sakatlığı nedeniyle Fenerbahçe camiasından ve futbol ailesinin içindeki birçok farklı çevreden sürekli destek mesajları aldığını, bunun kendisine büyük bir moral olduğunu söyledi.

ZAMAN FENERBAHÇENİN LEHİNE İŞLİYOR

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle