Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Selami Yıldız'a yapılan Saldırı Kınandı

Selami Yıldız'a yapılan Saldırı Kınandı

Giriş Tarihi: 9 Temmuz 2010 Cuma 11:17
Selami Yıldız'a yapılan Saldırı Kınandı

KÜLTÜR MEMUR-SEN İl Temsilcisi A.Hakan KUTLUHAN'ın konuyla ilgili olara yaptığı Basın Açıklaması:

Kültür ve Turizm İl Müdürü Selami YILDIZ'a yapılan fiili saldırıya Kınama. İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Selami YILDIZ'a yapılan fiili saldırı üzücü bir durumdur.

Göreve geldiğinden beri ilimizde Kültürel, Sosyal ve Turizm alanında birçok ilklere imza atmış, personel arasında ayırım yapmadan kardeşlik ortamında bir aile gibi çalışmalara olanak sağlamış, doğrulardan ödün vermeyen başarılı bir bürokrat olarak Urfa kamuoyunun da takdir ettiği İl Kültür ve Turizm Müdürüne yapılan bu saldırı Şanlıurfa Kültür Memur-Sen ailesi olarak bizleri üzmüştür.

Şanlıurfa İl Halk Kütüphanesinde görev yaparken, verilen görevleri yerine getirmemek, görevine zamanında gelmemek ve huzuru bozmaktan dolayı Müfettiş raporları üzerine Gaziantep iline tayini çıkan ve Müdüre karşı husumet içersinde olduğu anlaşılan eski bir personel tarafından İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Selami YILDIZ'a yapılan bu saldırıyı esefle KINIYOR, bu tür saldırıların bir daha yaşanmaması, kardeşliğimizin bozulmaması ve bu tür davranışlara prim verilmemesi umuduyla KÜLTÜR MEMUR-SEN ailesi olarak İl Kültür ve Turizm Müdürüne geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HAC kuraları ne zaman çekilecek? tarih belli oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com