Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Selamet Yeşilmen'in Otopsi Raporu tamamlandı

Selamet Yeşilmen'in Otopsi Raporu tamamlandı

Sokağa çıkma yasağının sürdüğü Mardin'in Nusaybin ilçesinde öldürülen Selamet Yeşilmen'in otopsi raporunda "Vücuduna isabet eden metal parçalarına bağlı kemik kırığı ve iç organ yaralanması sonucu öldüğü" belirtildi.

Giriş Tarihi: 17 Kasım 2015 Salı 12:12
Selamet Yeşilmen'in Otopsi Raporu tamamlandı

Mardin'in Nusaybin ilçesinde evinin önünde öldürülen 44 yaşındaki 5 çocuk annesi Selamet Yeşilmen'in otopsi raporu tamamlandı. Rapora göre; Yeşilmen'in metal parçalarına bağlı kemik kırığı ve iç organ yaralanması sonucu öldüğü belirlendi.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Mardin Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel, hayatını kaybeden Selamet Yeşilmen'in ölümü ile ilgili aynı gün ölü muayene işlemlerinin Nusaybin Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapıldığını hatırlatarak, kesin ölüm sebebinin belirlenebilmesi için otopsi işlemlerinin yapılması amacıyla bayana ait cesedin Mardin Adli Tıp Kurumu Başkanlığına gönderildiğini aktardı.

Başsavcı Özel, “Cumhuriyet Başsavcılığımız tarafından herhangi bir şüpheye mahal bırakmayacak şekilde otopsi işlemlerinin yapıldı. Yapılan otopsi sonucuna göre şahsın ‘Penetran cisim yaralanmasının yol açtığı, kot, tibiafibula, pelvis, vertebra kırıkları ile müterafik göğüs ve batın içi organ yaralanması (akciğer, karaciğer, böbrek, kolon, uterus, mesane) ile göğüs ve batın içi kanama’ nedeniyle öldüğü belirlendi. Otopsi tutanağında silahla ilgili bu aşamada herhangi bir bulgudan bahsedilmediği gibi ayrıca bayanın hamile olduğuna dair herhangi bir bulgudan da bahsedilmedi.  Soruşturmanın Cumhuriyet Başsavcılığımızın 2015/6307 soruşturma numarası üzerinden titizlikle yürütülecektir.” dedi. (M. Salih Keskin – İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com