Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Selam Der ihtiyaç sahiplerini sevindirdi

Selam Der ihtiyaç sahiplerini sevindirdi

Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde faaliyet yürüten Umut Kervanı Platformu üyesi olan Selam-Der, Kasım ayında da yaptığı yardımlarla ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü.

Giriş Tarihi: 20 Aralık 2014 Cumartesi 12:16
Selam Der ihtiyaç sahiplerini sevindirdi

 

Hilvan ilçesinde faaliyet gösteren Umut Kervanı Platformu üyesi Selam-Der her ay düzenli yaptığı yardımlarını Kasım ayında da sürdürdü. Selam Der, Kasım ayında yaptığı yardımlarla onlarca fakir aileyi sevindirdi.

Yardımlarla ilgili bilgi veren Selam Der Yardım Komisyonu Başkanı Osman Göçmen, "İlçemize sığınan Suriyeli mültecilere ve Hilvan’da fakir olan ailelere birer torba un ve birçok aileye gıda yardımı yaptık. Battaniye ve zaruri olan ev eşyasını muhtaç olması kaydıyla Kobanili, Rakkalı, Kürt ve Türk ayırımı yapmadan ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Ayrıca Avrupa Yetim Der kardeş Aile Projesi kapsamında iki aileye 575 TL nakit yardımında bulunduk." dedi.

Hilvan Selam Der olarak yaptıkları yardımlara devam edeceklerini belirten Göçmen, "Kışın zor şartlarında biz evimizde sıcak yuvalarımızda yatarken maddi durumu düşük olan ilçe halkı ve mültecileri unutmamak gerekir. Son olarak yaptıkları yardımlardan dolayı esnaf ve vatandaşlarımızdan Allah razı olsun." ifadelerini kullandı. (Mehmet Can Yardımcı - İLKHA)

 

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com