Advert
Advert
Advert

Selahattin Demir; Şanlıurfa futboluna yeni değerler kazandırdık

Türk futboluna önemli katkılarda bulunan BJK Futbol Özkaynak Düzenimiz, Türk futbolunun Şanlıurfa’dan beslenmesi sloganıyla yoluna devam ediyor.

Selahattin Demir; Şanlıurfa futboluna yeni değerler kazandırdık
Selahattin Demir; Şanlıurfa futboluna yeni değerler kazandırdık
“Güneydoğu’daki Yetenekleri Keşfetmek ve yeteneklerini geliştirmek” adına Teknik sorumlu Selahattin Demir’in yapmış olduğu çağdaş anlamda pozitif hamleler birçok profesyonel takımlarımıza ışık tutması neticesinde Ülkemizde ve Diğer yabancı Ülke takımlarına da büyük ivme kazandırmıştır. ‘’ Leverkusen kulübü de son zamanlarda Ahmet Çakarın da çabasıyla yeni seçmeler yapması bunun somut kanıtıdır.

Selahattin Demir; “Güneydoğu’da yaptığımız titiz ve kapsamlı çalışmalarla seçmelerde yetenekli bulduğumuz gençleri planlı ve programlı çalışmalarımızla Başta Beşiktaş olmak Üzere bir çok kulübün yarışmacı guruplarına kazandırdık. Beşiktaş’a ve Türk futboluna yeni değerler kazandırmaya devam ederken Şanlıurfa spora katkılarımız devam edecektir.

Bölgemizin her yerinde futbolcu taramamız devam etmektedir. Bunun için büyük bir titizlikle yıl boyu eğitim çalışmalarımız devam ediyor. BJK Futbol Özkaynak Düzeni ile yaptığımız koordineli çalışmalarla yeteneklerini geliştirdiğimiz sporcuları Beşiktaş’ın yarışmacı guruplarına kazandırdık.

Şanlıurfa’da attığım adımlar sonucunda birçok profesyonel takıma futbolcu kazandırıp Futbolumuza yeni değerler katkı.Geçmişte yaptığım çalışmalar sonuç vermeye başlayınca çeşitli entrikalar ve engellemelerle karşılaştığımı da belirtmek istiyorum. Futbol okulumda yetiştirdiğim gençleri önemli kulüplerin yarışmacı guruplarına kazandırmam bazılarını rahatsız etmedi değil…Şu an İl özel idare spor U19 takımını Şanlıurfa’da gerek yetenek olarak gerekse skor olarak zirveye taşıyarak Mersin , Karaköprü de Antrenör olarak elde ettiğim başarıyı ve istikrarı sürdürmem ve il özel idare spor öz kaynaklarını layık olduğu duruma getirmem beni sevindirdiği gibi Bazı çevrelerin özellikle beni hazmedemeyenlerin etik olmayan tutumları üzüntü vericidir.Başarılara köstek değil destek olmak gereklidir. Şanlıurfa futboluna yüzlerce elit düzeyde yetenek kazandırdım. Bu yılda yenilerini ekledim. Her ne kadar Beşiktaş bünyesinde çalışsam da aslında çalışmalarım Şanlıurfa spor’a  fayda sağlamıştır.Bu konudaki sıkıntılarımı yanlış sularda hareket ettiğini düşündüğüm; Şanlıurfaspor’un tesisleri yok diyerek çulunu sudan çıkaracağını zannedenler gerçeklerin üstünü örterek kendi yandaşlarını artık kollayamayacaklarını bilmelidirler. Bu konudaki rahatsızlığımı ve sıkıntıların bir kaçını;  Şanlıurfa spor başkanına bizzat bildirdim. Umarım gereği yapılmıştır. Şanlıurfa Spor bizim göz bebeğimiz eyvallah Fakat Şanlıurfaspor Üzerinden ayaklarıma dolananlara gerekli cevabım hazırdır” dedi.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle