" /> " />
Advert
Advert
Advert

Şehit ve gazi aileleri yemekte buluştu VİDEO

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından 18 Mart Şehitler Günü dolaysıyla Şehit yakınları ve Gaziler onuruna yemek düzenlendi.

Şehit ve gazi aileleri yemekte buluştu VİDEO
Şehit ve gazi aileleri yemekte buluştu VİDEO

Şehitlik Çamlık Düğün Salonunda düzenlenen programa Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Aysel Göncü, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’in eşi Turan Güvenç, Şanlıurfa Şehitler Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz, Şehit Aileleri ve gaziler katıldı.

                18 Mart Şehitleri anma günü dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi olarak Şehit ve Gazi Aileleri onuruna verilen programa gösterilen ilgiden dolayı teşekkür eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Aysel Göncü, “ Türk savaş tarihine altın harflerle yazılan 18 Mart 1915 yılında kazanılan Çanakkale zaferinin onurunu yaşarken vatan toprakları için şehit olanları rahmetle yad ediyorum” dedi.

                Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’in eşi Turan Güvenç ise, “il dışında olduğundan dolayı programa katılamayan Başkan Güvenç’in Şehit ve Gaziler için bu burada bir araya geldiğimiz için teşekkür ediyorum. Şehitlerimizi rahmetle yad ediyor Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

                Düzenlenen Programda konuşma yapan Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, “Ebediyete intikal etmiş bütün Şehitlerimizi ve Gazilerimizi rahmetle minnetle yad ediyorum. Ruhları şaad olsun” şeklinde konuştu.

                Şanlıurfa Şehitler Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz ise “ Bu anlamlı organizede bizleri buluşturdukları için Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’e teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

                Konuşmaların ardından Şehit ve Gazi ailelerinin çocukları tarafından mevlid ve dualar okundu. 

haberleri" href="ara?s=%3Ciframe+width%3D%22560%22+height%3D%22315%22+src%3D%22https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fembed%2F1a7mMOxLUVk%22+frameborder%3D%220%22+allowfullscreen%3E%3C%2Fiframe%3E">
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..