Advert
Advert
Advert

Şefkat Tepe'nin Kordon Celil'inden Başbakan ayırımı

STV'nin son zamanlarda tepki çeken dizisi Şefkat Tepe'de Kordon Celil karakterini canlandıran Ertuğrul Şakar diziden ayrılma kararı aldı.

Şefkat Tepe'nin Kordon Celil'inden Başbakan ayırımı
Şefkat Tepe'nin Kordon Celil'inden Başbakan ayırımı

Şakar gerekçe olarak ise, Şefkat Tepe dizisinin yayınlandığı kanalda son günlerde, Başbakan Erdoğan ve hükümete karşı izlemiş olduğu yayın politikasını gösterdi.

Peygamber Efendimize yapılan saygısızlıkla gündeme gelen ve gazetecileri hedef gösteren Şefkat Tepe dizisinde şok ayrılık. Şefkat Tepe'nin önemli karakterlerinden Kordon Celil'i canlandıran Ertuğrul Şakar, noter aracılığıyla çektiği ihtarnamede diziden ayrılmak istediğini belirtti. Şakar, ayrılma gerekçesi olarak ise dizinin yayınlandığı STV'nin Başbakan Erdoğan ve Hükümeti hedef alan yayınlarını gösterdi. 2010 yılının Ekim ayından beri dizide rol alan Şakar yaptıkları anlaşmanın feshedilmesini istedi.

Ertuğrul Şakar, dizide Kordon Celil'i canlandırıyordu

Şakar noter aracılığıyla çektiği ihtarnamede şunları söyledi:

STV'nin yayın politikası rahatsız edici

"Şahsım ve şirketiniz arasında 24.10.2010 tarihinde imzalanan sözleşme gereği, Samanyolu Televizyonunda yayınlanan Şefkat Tepe adlı dizide Kordon Celil karakterini canlandırmaktayım.Şefkat Tepe dizisinin yayınlanmış olduğu Samanyolu Televizyonunun, son günlerde, Başbakanımıza ve Hükümetimize karşı izlemiş olduğu yayın politikası şahsımı son derece rahatsız etmektedir.

"Yayınlar milli birlik ve beraberliğimize zarar veriyor"

Ülkemizin içinden geçtiği bu olağanüstü ve kritik dönemde, Milli birlik ve beraberliğimize, Başbakanımıza ve Hükümetimize zarar veren bu yayınlar sebebi ile fikri görüş ayrılığı yaşadığım Samanyolu Televizyonunda yayınlanan Şefkat Tepe dizisinde ayrılmak istiyorum.

İzah ettiğim nedenlerden dolayı, taraflar arasında akdedilen 24.10.2014 tarihli sözleşmenin, yine taraflar arasında sonlandırılmasını talep ederim."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
leyla     2016-08-12 ertugur sakar hayraniyim ister sungurlarda oynasin ister oynamasin men ertugur sakar hayraniyim
zozan kürt     2014-10-04 ben şahsen erdoğanın(saygım olmadığında küçük harflerle yazdım) lüzumsuz biri olduğunu düşünüyorum!!!!!!!
leyla bozat     2014-07-22 ben hepinizin yorumuna katılıyorum.....
merve çoban     2014-07-22 bence başbakan çooooooooooooooooooooook ayrımcı
sevgi tanrıverdi     2014-07-22 bence celil dönmez artık dizi bitecek
DUYGU ÇELİK     2014-07-22 CELİL GERİ DİZİYE DÖNECEK Mİ
merve çoban     2014-07-22 aynen öyle
duygu çelik     2014-07-22 ben başbakanın şu huyunu sevmiyorum ayrımcılığını
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı