Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Şefkat-Der'den mağdur ailelere yardım

Şefkat-Der'den mağdur ailelere yardım

Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde faaliyetlerde bulunan Şefkat-Der, Rehber TV'de gündeme gelen mağdur ailelere yardımlarda bulundu.

Giriş Tarihi: 3 Aralık 2015 Perşembe 15:36
Şefkat-Der'den mağdur ailelere yardım

Çınar ilçe merkezi ve merkeze bağlı mahallerde yardım faaliyetlerinde bulunan Şefkat-Der, Rehber TV’de gündeme gelen mağdur ailelere yardım elini uzattı.

Geçen hafta Rehber TV’de yayınlanan ‘Umut Kervanı’ programında Çınar’a bağlı Belitaş (Xirbêsîtil) Mahallesinde yaşayan 2 mağdur aileyi gündemi getirmişti. Programdan sonra hayırseverler tarafından ailelere yapılan yardımlar Şefkat-Der aracılığıyla mağdur ailelere ulaştırıldı.

Yapılan yardımlar hakkında açıklamalarda bulunan dernek yöneticilerinden Vedat Aydın, “Yaklaşık 15 gün önce Rehber TV’de yayınlanan ‘Umut Kervanı’ programında mağdur 2 ailenin durumu gündeme gelmişti. Bu mağdur ailelere hayırseverler tarafından yapılan gıda ve nakdi yardımları ulaştırmak için geldik. Mağdur ailelere gönderilen bu eşyaları ailelere teslim ettik.” dedi.

Aydın, hayırseverler tarafından gönderilen yardımların mağdur 2 aileye teslim edildiğini belirterek, varlıklı Müslümanlar ile mağdur aileler arasında köprü olmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com